Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Інтернет Київстар: Запоріжжя

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
80
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Домашній інтернет Київстар у Запоріжжі!

Наявністю інтернету у будинку або квартирі зараз нікого не здивуєш. Але знайти економні, безперебійні варіанти підключення вкрай складно. Так було до того моменту, поки на споживчому ринку послуг не з'явилася наша компанія. Ми пропонуємо Вам інтернет у Запоріжжі за прийнятною ціною. Замовити його у Вашому місті досить просто.

Наші можливості

Мешканцям міста Запоріжжя ми надаємо унікальну можливість підключитися до мережі інтернет - безкоштовно.Замовити підключення до інтернету можна кількома способами:

  • Оформити запит через наше інтернет-представництво залишивши заявку.
  • Замовити, вказавши свій номер, зворотний дзвінок і проконсультуватися з усіх питань по телефону.

Який би спосіб, із зазначених вище, Ви не обрали, представники нашої компанії зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин. Вони розкажуть Вам про те, як саме підключається інтернет Київстар у Запоріжжі, уточнять, наявність технічної можливості підключення на Вашу адресу. Їм можна ставити будь-які питання, що стосуються підключення до мережі. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, тому Ви зможете проконсультуватися з усіх аспектів, що Вас цікавлять. Основна перевага замовлення інтернету у нас - Вам не потрібно оплачувати виклик і роботу монтажника. Також безкоштовно надається кабель і здійснюється його прокладка.

Переваги замовлення у нас

Наша компанія не схожа ні на одного провайдера з тих, що зараз працюють на споживчому ринку країни. Для підключення інтернету ми використовуємо новітню технологію FTTB. Вона дає можливість забезпечувати симетричну швидкість на отримання і віддачу сигналу. Домашній інтернет у Запоріжжі ще не працював так якісно, як він став функціонувати з появою у місті нашої компанії. У який би час Ви не вирішили скористатися мережею, у Вас завжди буде безперебійний сигнал. Наданий нами інтернет не буде повільно працювати. З ним Ви зможете набагато швидше зробити заплановані роботи. Такий інтернет надає можливість не тільки відправляти файли, але і переглядати улюблені фільми і мультики. Він бездоганний як для скачування контенту, так і різноманітних програм. Наш інтернет дозволяє спілкуватися, листуватися, вести активне життя в соціальних мережах. З його допомогою Ви зможете не тільки розважитися, але і дізнатися багато нового. Навіть мінімального за можливостями пакета вистачить на все перераховане вище і багато чого іншого.

Тарифні плани

Наша компанія здатна надати своїм клієнтам широкі можливості. На поточний момент є можливість обрати з трьох тарифних планів. Перший з них надає мінімальну швидкість і невелику оплату, другий - забезпечує середню швидкість. У третьому тарифному пакеті надається найвища швидкість. Її вистачить для виконання найскладніших завдань в інтернеті. Замовляючи домашній інтернет Київстар Запоріжжя, Ви зможете проконсультуватися з нашими фахівцями. Вони підкажуть вам, який з пакетів зможе задовольнити всі Ваші потреби. Оформляючи заявку у нас на будь-який з тарифних планів, Ви зможете придбати фірмовий роутер зі знижкою. Такий невеличкий пристрій може забезпечити роботу декількох гаджетів, які Ви захочете підключити до інтернету в Запоріжжі.

Інтернет ще не був таким якісним, надійним і дешевим, як він став з появою нашої компанії. У цьому Ви зможете переконатися самі, як тільки підключите його і почнете користуватися. Для того щоб інтернет працював постійно, необхідно поповнювати вчасно свій рахунок. Абонплата списується в перший день місяця, тому до цього моменту на рахунку повинні бути гроші.

Підключення доступно у всіх районах міста Запоріжжя: Шевченківський, Бородинський, Осипенківський, Жовтневий, Бабурка, Космос, Піски, Кічкас.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення