Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Підключити Київстар: Дніпродзержинськ

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
80
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Домашній інтернет Київстар у Дніпродзержинську!

У минулому столітті люди вважали, що майбутнє за телебаченням, в нинішньому столітті все змінилося. Сьогодні мало хто з молодих людей дивиться телевізор взагалі. Вони проводять час в інтернеті. У глобальній мережі можна практично все: вчитися, спілкуватися, розважатися, і навіть заробляти гроші. Єдина умова для приємного проведення часу - доступ в мережу повинен бути якісним, щоб під час роботи не виникали перебої і зависання. Такий інтернет в Дніпродзержинську готова запропонувати Вам наша компанія.

Кілька дій і безперебійний доступ у Вас вдома

Для підключення своєї квартири до безперебійного інтернету необхідно виконати кілька нескладних дій. Треба на сайті Київстар залишити заявку, вказавши необхідну інформацію у всіх її полях або зателефонувати нам за контактними телефонами. Наші представники зателефонують Вам протягом 10 хвилин і запропонують обговорити всі питання, що стосуються Вашого підключення. На те, щоб у Вас з'явився безперебійний інтернет Київстар у Дніпродзержинську, бездоганної якості, знадобиться максимум три дні. Як правило, наші клієнти отримують доступ до глобальної мережі вже на наступну добу після того, як була подана заявка. Обравши один з тарифних планів від нашої компанії, Ви зможете насолоджуватися доступом в мережу цілодобово.

Детальніше про тарифи

Наша компанія готова запропонувати Вам кілька тарифних планів, здатних задовольнити всі ваші запити. Користувачам, які звикли листуватися і спілкуватися в мережі в «живу», дивитися відеоролики і фільми, слухати музику, ми пропонуємо обрати пакет, де передбачена мінімальна швидкість. Він відрізняється від двох інших тарифних планів мінімальною абонентською платою, тому у вас буде можливість не тільки приємно проводити час в глобальній мережі, але й економити. Трафік в тарифному плані необмежений, заходити в інтернет можна в будь-який час доби. Для роботи підійде домашній інтернет у Дніпродзержинську, що надається на швидкості 50 Мбіт/сек або 100 Мбіт/сек. Ці два тарифних плани відрізняються між собою швидкістю і абонентською платою. Вони обидва будуть відповідати всім вашим вимогам. Тим, хто не знає який саме обрати пакет підключення, рекомендуємо проконсультуватися у наших фахівців. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово. Для того щоб до неї звернутися, необхідно вказати свій номер телефону. Така абонплата, як пропонує вам наша компанія більше ні у кого не зустрічається. Ви в цьому переконаєтесь самі, коли детальніше вивчите наші пропозиції.

Інтернет від нас в кожну квартиру

Для того щоб підключити інтернет у Дніпродзержинську ми використовуємо технологію Fiber To The Building. З її допомогою нам вдається забезпечувати підключення до глобальної мережі всім бажаючим. Підключившись до нас, Ви не зіткнетесь з такою проблемою, як зависання і гальмування. Ми здатні працювати якісно, навіть, якщо в мережі одночасно перебуває велика кількість користувачів. Оптоволокно, що використовується при монтажі, дає можливість провести інтернет у кожен будинок. Спочатку кабель проводиться до будинку, потім прокладається провід Ethernet до квартир. Завдяки такому монтажу вдається підводити кабель до всіх бажаючих. При цьому мережа завжди буде працювати на високій швидкості. Підключити домашній інтернет Київстар у Дніпродзержинську ми поки, що можемо тільки в багатоквартирних будинках. Але сподіваємося, що в найближчому майбутньому, ми зможемо забезпечувати інтернетом і приватний сектор міста. Наше підключення на сьогодні,у вашому місті, є найзручнішим і найвигіднішим.

Підключення інтернету можливо у всіх районах міста Дніпродзержинська: Заводський, Дніпровський, Баглейский.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення