Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Інтернет Київстар: Рівне

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
80
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Підключення інтернету Київстар у Рівному!

Інтернет з'явився майже 20 років тому і з тих пір міцно увійшов в наше життя. Він є у всіх офісах, на підприємствах і у більш, ніж 80% громадян в будинках і квартирах. Якість його роботи залежить від можливостей провайдера. Якщо Ваша глобальна мережа постійно висне і гальмує, то час змінити постачальника послуг. Компанія Київстар готова стати Вашим провайдером в будь-який час, коли Ви цього захочете. Інтернет у Рівному ще не був таким вигідним, як його зробили ми.

Трохи про якість

Для надання доступу в глобальну мережу наша компанія використовує новітню технологію. Її назва перекладається дослівно, як «оптоволокно в кожну оселю». Така методика дозволяє забезпечити якісним доступом в інтернет всіх бажаючих. Інтернет Київстар у Рівному працюватиме чітко навіть у годину пік, тобто в вечірні і в вихідні дні. Використаний при монтажі кабель здатний витримувати підвищені навантаження. При цьому не впаде швидкість, і не стануть зависати сторінки при завантаженні.

Детальніше про монтаж

Наша компанія спочатку підключає до інтернету райони міста, а потім відбувається розводка кабелю по вулицях і будинках. На даний момент глобальна мережа надається в усі райони міста, тому на якій би вулиці Ви не проживали, ми здатні забезпечити вам підключення. Можемо без перебільшень сказати – домашній інтернет у Рівному доступний всім мешканцям багатоповерхових будинків. На жаль, на поточний момент ми поки, ще не маємо можливості підключати приватний сектор, але сподіваємося, в недалекому майбутньому, це стане реально.

Стань клієнтом - забудь про проблеми з інтернетом

Для того, щоб забезпечити себе якісним доступом в мережу зробити необхідно зовсім небагато. Для початку потрібно у нас на сайті перевірити технічну можливість підключення вам мережі. Після цього подати заявку будь-яким зручним способом. Зробити це можна безпосередньо на сайті. Також є можливість зателефонувати представникам нашої компанії за номерами, вказаними на сторінці. Який би Ви із способів не обрали, домашній інтернет київстар у Рівному у вас з'явиться через кілька днів. Наші технічні можливості дозволяють це зробити швидко і якісно. Більшість наших клієнтів отримують доступ в інтернет на наступний день після оформлення запиту.

Доступ в мережу залежить тільки від вас

Наша компанія надає вам доступ до першого числа кожного місяця. Потім, якщо у Вас на особистому рахунку немає грошей, тобто немає в наявності суми відповідній абонплаті, то доступ автоматично вимикається. Підключити інтернет у Рівному просто. Необхідно поповнити рахунок на потрібну суму. При цьому Вам не треба подавати повторно заявку. Просто стежте за тим, щоб до кінця місяця гроші були на вашому особистому рахунку і у Вас завжди буде якісний доступ в мережу, коли б Він вам не знадобився.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення