Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Інтернет Київстар: Кропивницкий

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
60
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Інтернет Київстар у Кіровограді!

Інтернет настільки увійшов у наше життя, що про нього знають навіть маленькі діти. Багато малят ще не навчилися читати, але вже стали впевненими користувачами глобальної мережі. Вони, як і дорослі, знають, для того щоб проводити приємно час в мережі потрібен якісний доступ. Такий інтернет в Кіровограді вже з'явився і готовий прийти до вас у будинок. Підключившись до нього, ви назавжди забудете про те, що таке гальмування мережі.

Станьте нашим клієнтом - проблеми з мережею перестануть Вас хвилювати

Тим, кому набридло по кілька разів завантажувати одні і ті ж файли або починати дивитися фільми з початку, ніяк не обійтися без нашого інтернету. Поповнити ряди наших клієнтів досить просто. Вам необхідно одним, зі зручних способів, відправити нам заявку, і дочекатися дзвінка від представника компанії. Він розповість про те, що являє собою інтернет Київстар у Кіровограді і як до нього швидко підключитися. Також майстер узгодить з вами, коли наші представники зможуть прийти і провести монтаж кабелю. Поки ми можемо підключати до мережі тільки багатоквартирні будинки, але сподіваємося, що в недалекому майбутньому нашим інтернетом буде користуватися і приватний сектор. Провести інтернет можна в такі райони міста, як: Кіровський і Ленінський. Нашої потужності цілком вистачає на те, щоб домашній інтернет від Київстар у Кіровограді був в кожному будинку. Ставши наших клієнтом, ви не зіткнетеся з такою проблемою - інтернет раптово зник посеред вечора, так як в мережі з'явилося багато користувачів. Ми здатні гарантувати безперебійну роботу абсолютно всім нашим замовникам.

Наші тарифи найдемократичніші

У тому, що наша компанія домашній інтернет Київстар у Кіровограді пропонує прийнятні тарифи, ви зможете переконатися самі, відвідавши наш сайт. За максимальну швидкість понад 100 Мбіт/сек, вам не доведеться платити занадто дорого. Такі демократичні ціни Ви більше не зустрінете ні в одного провайдера. Підключення до глобальної мережі ще не було таким комфортним і вигідним, як воно стало з нашою появою. За доступ до глобальної мережі на мінімальній швидкості 20 Мбіт/сек, Вам взагалі доведеться платити копійки. Таким тарифним планом плюс до нього маршрутизатором і інтернетом у квартирі будуть забезпечені всі члени сім'ї. Підключити інтернет Київстар у Кіровограді – означає мати якісний і безперебійний доступ до мережі цілодобово. Ставши нашим клієнтом вже зараз, Ви зможете забути про проблеми з інтернетом назавжди.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення