Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Підключити інтернет Київстар: Чернігів

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
75
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Підключення Інтернету Київстар у Чернігові!

Без доступу в глобальну мережу в квартирі або будинку життя вже не те. Як тільки зникає інтернет, стає нудно і сумно. Якщо Ви теж не можете ні дня прожити без глобальної мережі, тоді інтернет у Чернігові від провайдера номер один Київстар рішення всіх Ваших проблем. Ставши нашим клієнтом, Вам ніколи не доведеться перейматися через те, що раптово зникло підключення. Завдяки такому з'єднанню Ви без проблем зможете з глобальної мережі закачувати найскладніші програми, великі відео файли.

Вигідний інтернет у кожен будинок

Надійність, гарна швидкість, європейська якість - це далеко неповний перелік того, що отримують користувачі, які обрали інтернет від Київстар у Чернігові. Наші фахівці займаються цілодобовим моніторингом мережі, тому у Вас в будь-який час буде безперебійний доступ в інтернет. Крім перерахованого вище, Ви гарантовано зможете закачувати на високих швидкостях великі обсяги даних, прослуховувати файли mp3, переглядати відео, у відмінній якості, без будь-яких обмежень. Час, коли будь-якого користувача обмежували лімітованими трафиками, завдяки нашій компанії, давно в минулому. Якому б Ви не віддали перевагу із запропонованих нами тарифних планів, підключаючи домашній інтернет у Чернігові, Ви отримаєте не лімітований трафік. Таким чином, Ваше перебування в мережі не буде нічим захмарюватися.

Наші тарифи

Компанія Київстар готова запропонувати своїм споживачам кілька, в усіх відношеннях, вигідних пакетів послуг. Залежно від Ваших запитів, можна обрати:

  • Пакет підключення зі швидкістю 20 Мбіт/с - Безлім 20
  • Тарифний план Безлім 50. У ньому швидкість з'єднання буде більше 50 Мбіт/с
  • Пакет, де швидкість буде понад 100 Мбіт/с, носить назву Безлім 100

Перед тим, як обрати один з описаних вище варіантів підключення, радимо проконсультуватися у представників компанії. Вони перевірять технічну можливість, тобто чи може Вам бути приєднаний домашній інтернет Київстар у Чернігові і в які терміни наші фахівці зможуть це зробити.

Надійний інтернет залежить від оптоволокна

Для того щоб забезпечити Вас якісним доступом до глобальної мережі, наша компанія використовує технологію Fiber To The Building. Дослівно на нашу мову це означає «Оптика в дім». За рахунок цієї методики вдається забезпечувати симетричну швидкість близько 100 Мбі /с. При цьому не потрібно застосовувати додатково модем. Підключити інтернет у Чернігові ми можемо в наступних районах: Новозаводському, Деснянському. Наша мережа не підведе Вас навіть, якщо в ній одночасно буде перебувати багато користувачів. Підключіть інтернет від Київстар сьогодні і забудьте про проблеми з мережею назавжди.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення