Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Домашній інтернет Київстар: Кривий Ріг

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
85
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Домашній інтернет Київстар Кривий Ріг. Тарифи, Підключення

Якихось 15 років тому про інтернет мало хто чув, але сучасні мешканці нашої країни не уявляють без нього життя. Він присутній практично у всіх сферах діяльності людини. Але не у всіх українців він настільки економний і якісний, як хотілося б. Нерідко зустрічаються ситуації, коли люди платять за доступ до глобальної мережі великі гроші, але отримують дуже низьку швидкість. Інтернет у Кривому Розі від Київстар не такий. Він являє собою якісне безперебійне з'єднання на високій швидкості європейського рівня. Підключившись до мережі через нашу компанію, ви отримуєте безліч незаперечних переваг.

Недорогий доступ в інтернет вже у Вашому місті

Тим, хто ще перебуває у пошуках недорого провайдера, радимо звернути увагу на нашу компанію. Ви більше ні у кого не знайдете такої високої якості за низьку плату. Наш доступ в глобальну мережу здатний задовольнити всі потреби клієнтів. Оформивши заявку на підключення інтернету Київстар у Кривому Розі, Ви отримаєте можливість цілодобово вести переписку в соціальних мережах, спілкуватися по Скайпу, закачувати на свій ПК музику. Маючи вихід в глобальну мережу, Ви зможете замовляти товари та послуги, оплачувати їх, не виходячи з власного будинку. Проводячи час в інтернеті від Київстар, Вам ніколи не доведеться нервувати через те, що мережа почала зависати або гальмувати. Такі неприємності не трапляються з нашою мережею, вона здатна працювати стабільно завжди. Навіть, у тих, хто замовить пакет з мінімальними характеристиками. У ньому передбачена швидкість більше 20 Мбіт/с. Її вистачає на всі дії, які Ви звикли робити в мережі. Використовуючи такий тарифний план, Ви зможете: переглядати телепередачі, насолоджуватися улюбленими фільмами, мультфільмами. Крім тарифного пакета з мінімальними параметрами, ми готові запропонувати Вам ще кілька типів підключень.

Детальніше про тарифи

Ознайомитися з тарифами Ви зможете тут. Кожен з них розписаний настільки детально, що Ви самостійно зможете розібратися в усіх нюансах його роботи. Ті, у кого виникнуть питання, можуть звернутися у нашу службу підтримки. Представники нашої компанії зможуть розповісти Вам про те, що являє домашній інтернет в Кривому Розі, і як його можна підключити. Оформити доступ можна обравши один з тарифних планів наведених нижче:

  • Безлім 100. У ньому надається швидкість вище 100 Мбіт/с. Трафік необмежений
  • Безлім 50. Швидкість доступу 50 Мбіт/с. Трафік аналогічний першому варіанту
  • Безлім 20. тут пропонується мінімальна швидкість 20 Мбіт/с. Обсяг трафіку подібний першим двом планам

Незалежно від того, який буде обраний тарифний план, все буде підключено швидко. Потужності нашої компанії завжди буде вистачати на те, щоб обслуговувати велику кількість користувачів. Ми гарантуємо Вам, будь-яке з обраних підключень буде працювати якісно. Домашній інтернет Київстар в Кривому Розі – кращий доступ в мережу на даний момент.

Усе найкраще для Вас

Наша компанія вже протягом більше ніж десятка років пропонує своїм клієнтам тільки якісні продукти. Саме тому варто підключити інтернет у Кривому Розі. . Для нього ми використовуємо високоякісні матеріали європейської якості. Причому Вам не доведеться за них платити окремо. Все, що потрібно від Вас - вчасно вносити на рахунок абонентську плату. Прихід фахівців і прокладка кабелю здійснюється абсолютно безкоштовно. Звернувшись до нас, Вам не потрібно буде не за що переживати, тому що інтернет у вас буде працювати якісно. Підключити інтернет у Кривому Розі можливо в таких районах: Дзержинський, Саксаганський, Довгинцівський, Жовтневий, Інгулецький і Тернівської райони.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення