Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Підключити інтернет Київстар: Миколаїв

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
75
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Підключення домашнього інтернету у Миколаєві!

Останні декілька років все більше людей намагається проводити час вдома за комп'ютерами. І причина на це одна - інтернет. Він став охоплювати багато сфер діяльності людини. Без нього неможливо вчитися, розважатися і працювати. Але не всі компанії в нашій країні здатні надавати подібні послуги на належному рівні. Як правило, плата береться висока, а рівень обслуговування залишає бажати кращого. Якщо у Вас саме така ситуація, тоді радимо звернути увагу на інтернет в Миколаєві від Київстар . Більш якісний сервіс в місті складно знайти.

Витрати, які Вас чекають при зверненні до нас

Всім, хто стає нашими клієнтами, необхідно буде тільки своєчасно вносити абонплату, все інше вони отримують безкоштовно. Звернувшись в нашу компанію, Вам не доведеться оплачувати виклик наших майстрів і монтаж кабелю окремо. Постійний доступ до глобальної мережі гарантується всім, хто буде своєчасно вносити плату на особистий рахунок. Це можна зробити декількома способами. Внести гроші через касу будь-якого банку або зробити перерахування, скориставшись однією з систем онлайн-платежів. Неважливо, як Ви будете поповнювати свій рахунок, головне, щоб першого числа кожного місяця була сума, рівна оплаті за один місяць. В іншому випадку, Вам відключать інтернет Київстар в Миколаєві на наступний день. Відновиться інтернет тільки після того, як з'являться гроші на рахунку.

Скільки доведеться чекати інтернет

Ми намагаємося працювати швидко, тому після подачі заявки, доведеться чекати максимум кілька днів. На поточний момент наша компанія може надавати інтернет в такі райони міста: Центральний, Ленінський, Заводський, Корабельний. Спочатку оптоволокно проводиться до району міста, потім до вулиці. Далі відбувається розводка кабелю по домівках, і вже після, провід прокладається до квартири. За рахунок того, щоб ми при монтажі використовуємо новітню технологію «Оптоволокно в кожну оселю» на цей процес у нас не йде багато часу. Домашній інтернет у Миколаєві ми готові провести в кожен багатоповерховий будинок за лічені дні. У нас в компанії працюють тільки професіонали, тому весь монтаж виконується якісно і швидко. Ми намагаємося, щоб усі наші клієнти були задоволені наданим сервісом.

Співпрацювати з нами вигідно

У нашій країні складно знайти більш якісний доступ в глобальну мережу, ніж пропонує Вам наша компанія. Домашній інтернет Київстар у Миколаєві вигідний в усіх відношеннях. Основна перевага нашого підключення в тарифах. Звичайно, і у інших провайдерів можна знайти такі ж ціни, але якість буде відповідна. За доступ на середній швидкості 20 Мбіт/сек Вам не доведеться забагато платити. Натомість Ви отримаєте не лімітований трафік, і можливість знаходиться в мережі цілодобово. Не набагато вище обійдуться тарифні плани, де швидкість 50-100 Мбіт/сек. Зате можливостей буде набагато більше. Для того щоб в цьому переконатися варто підключити інтернет в Миколаєві від нашого провайдера.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення