Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Підключити інтернет Київстар: Полтава

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
80
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Домашній інтернет Київстар у Полтаві!

Зробити проведення часу вдома цікавіше, спілкування «живіше», процес навчання і роботи плідніше, допомагає інтернет. У ньому на поточний момент можна все: вчитися, розважатися, вдосконалюватися, пізнавати багато нового і цікавого. Але це все стає недоступним, якщо інтернет не якісний і весь час зависає або переривається. Ви не зіткнетеся з такими проблемами, якщо оберете інтернет у Полтаві від нашої компанії.

Ваші витрати

Тим, хто вирішить скористатися запропонованими послугами, доведеться сплатити тільки абонентську плату. Все інше, включаючи кабель, його монтаж і виклик майстра додому, Вам надається повністю безкоштовно. Після подачі заявки з вами швидко зв'яжеться представник нашої компанії для обговорення всіх питань, що стосуються вашого доступу в глобальну мережу. На ваше підключення може піти максимум три дні. Але, як правило, нам потрібно всього одна доба для того, щоб у Вас вдома з'явився інтернет Київстар у Полтаві. Ми беремо на роботу тільки професіоналів, тому все робиться швидко і якісно. Якщо не виникає ніяких проблем з монтажем, то наші клієнти отримують доступ на наступний день після подачі заявки. Наша компанія докладає максимум зусиль, щоб всі замовники залишалися задоволеними. Недарма ми носимо горде звання провайдера номер один в країні.

Додаткові витрати, які вас можуть чекати, при зверненні в нашу компанію - покупка фірмового роутера зі знижкою. Це незамінне обладнання в будинку. За рахунок цього невеликого пристрою забезпечується робота в інтернеті на всіх гаджетах, які є у квартирі. Завдяки фірмовому надійному обладнанню від компанії Київстар, ви позбудетеся від непотрібних кабелів по всій житлоплощі, так як інтернет буде у вас на смартфоні або ноутбуці підключатися через Wi-fi. При оформленні замовлення на роутер вам буде потрібно внести абонентську плату за кілька місяців, яку саме ви зможете дізнатися у наших операторів. При цьому ви отримаєте щомісячну знижку на оплату наших послуг. Підсумок - роутер вам дістається практично задарма. Такі вигідні пропозиції обмежені, поспішайте ними скористатися.

Звертатися до нас вигідно

Тим, хто хоче мати постійний безперебійний доступ в глобальну мережу, більш якісного варіанту, ніж готові запропонувати ми, просто не знайти. Домашній інтернет в Полтаві – вигідне підключення до мережі. Такі дешеві тарифи, як пропонуємо ми своїм клієнтам, звичайно, зустрічаються і в інших провайдерів, але якість завжди залишає бажати кращого. За пакет з мінімальними параметрами у нас доведеться заплатити взагалі смішну суму. При цьому ви отримаєте необмежений трафік і цілодобове підключення. Тим, кому потрібні розширені можливості в глобальній мережі, рекомендуємо підключитися, вибравши пакети Безлім 50 і XL. Абонентська плата в цих тарифних планах буде не набагато більше, ніж в першому, зате можливості практично необмежені. Внісши гроші на рахунок один раз на місяць за домашній інтернет від Київстар в Полтаві, ви отримаєте необмежений доступ на 30-31 день.

Доступ до глобальної мережі ми надаємо на основі публічного договору - оферти. Ознайомитися зі змістом цього документа можна на нашому сайті. Тим, хто поки не визначився з тарифним планом, розібратися у всіх нюансах підключення допоможуть наші фахівці. Для користувачів, які тільки починають освоювати глобальну мережу, у нас передбачена підтримка 24 години на добу. Для того щоб нею скористатися необхідно залишити заявку на сайті та вказати в ній свій номер телефону.

Провести інтернет в Полтаві можна у всіх районах міста: Жовтневому, Ленінському, Київському, Полтавському.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення