Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Домашній інтернет Київстар: Бориспіль

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
80
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Підключення інтернету в Борисполі!

В наш час зникнення доступу в мережу можна вважати трагедією, бо з інтернетом пов'язані практично всі сфери життєдіяльності сучасної людини. Навіть робота в офісі компанії зупиниться, якщо відключити доступ в віртуальну мережу. Такий форс-мажор не трапиться з тими, хто підключить інтернет в Борисполі від нас. Ми намагаємося працювати чесно, тому всі наші клієнти задоволені. Такої відмінної якості за прийнятною вартістю Вам більше ні у одного провайдера, в своєму місті, не вдасться знайти.

Європейський інтернет в кожну квартиру

На поточний момент практично всі коротають своє дозвілля в глобальній мережі. У будинках, де є стаціонарні комп'ютери або ноутбуки обов'язково є доступ в інтернет. Діти використовують його для ігр по мережі, дорослі - для роботи або навчання. Наша компанія здатна задовольнити потреби кожного користувача. Інтернет Київстар в Борисполі - відмінна якість за доступною ціною. Ми цінуємо кожного свого клієнта, тому намагаємося пропонувати найвигідніші умови. Недарма саме нам присвоїли статус найкращого провайдера в нашій країні. За якістю наш доступ мало чим відрізняється від того, що надається в європейських країнах. При підключенні ми використовуємо Fiber To The Building, що в означає «оптоволокно в кожну оселю». Завдяки цій технології доступ в віртуальну мережу отримують всі жителі багатоквартирних будинків.

Підключити собі інтернет просто

Для того щоб домашній інтернет в Борисполі з'явився і у Вашій квартирі зробити треба зовсім небагато. Почати необхідно з того, що зайти на нашу сторінку і перевірити чи може бути Ваш будинок підключений до глобальної мережі. На сьогоднішній день наша компанія може провести інтернет практично в усі райони міста. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб доступом в мережу могли користуватися всі жителі міста. Сподіваємося, найближчим часом з'явиться можливість підключати приватний сектор. Поки, що домашній інтернет Київстар в Борисполі надається тільки в багатоповерхові будинки. Після того, як Вам вдалося перевірити можливість підключення свого будинку, можна переходити до вибору тарифного плану.

Залежно від ваших уподобань та потреб Ви зможете скористатися такими пакетами послуг:

  • Безлім 100 - швидкість підключення більше 100 Мбіт/с. Цей пакет рекомендується використовувати для виконання в мережі глобальних завдань.
  • Безлім 50 - швидкість доступу 50 Мбіт/с.
  • Безлім 20 - швидкість підключення в цьому пакеті 20 Мбіт/с.

Незалежно від того, якому з тарифних планів Ви віддасте перевагу, в кожному з них надається необмежений трафік. Для цілодобового спілкування в мережі, перегляду відеороликів, можна сміливо обирати пакети L або М. Забезпечити доступ в інтернет в кожному куточку квартири Вам допоможе роутер. Це невеликий пристрій ми пропонуємо практично даром. Завдяки йому Ви зможете входити в глобальну мережу з будь-якого гаджета, включаючи планшети, смартфони, мобільні телефони. Після того, як Ви визначилися з відповідним тарифним планом, можна заповнювати заявку. Приходу наших фахівців не доведеться чекати довго. На підключення Вас до мережі у них піде не більше пари годин. Як тільки у Вас з'явиться особистий рахунок, можна на нього відразу ж вносити гроші і користуватися інтернетом. Як бачите, підключити інтернет в Борисполі простіше простого. А для того, щоб він у Вас був завжди, необхідно вчасно вносити гроші. Це можна зробити, скориставшись електронними платіжними системами, через касу в банку або спеціальні бокси для поповнення рахунків. Найкраще поповнювати свій рахунок заздалегідь, а не чекати до останнього дня. Тільки тоді у Вас не виникне проблем з доступом у віртуальну мережу.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення