Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Домашній інтернет Київстар: Маріуполь

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
60
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Домашній інтернет у Маріуполі!

Стати володарем доступу в інтернет сьогодні досить просто. А, ось наскільки можна після цього відчути себе щасливим, залежить, в повній мірі, від провайдера. Знайти зараз компанії, які нададуть безперебійний надійний доступ в мережу, за прийнятною ціною, практично неможливо. Але, так було до того моменту, поки на ринку послуг, зі своїми тарифними планами, не з'явилися ми. Якісний інтернет у Маріуполі став реальністю. Ви в цьому переконаєтесь самі, ставши нашим постійним клієнтом.

Вигідні умови тільки у нас

Наша компанія вже не один рік носить звання провайдера номер один в Україні. Ми здатні задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів. Таких вигідних умов співпраці ви більше ні в однієї фірми не знайдете. Для того щоб у вас завжди була можливість розважатися і працювати в мережі, зробити потрібно небагато. Єдина умова, яку необхідно виконувати клієнтам - своєчасно поповнювати свій особистий рахунок. Він у вас з'явиться після того, як ми вам надамо доступ в мережу. Інтернет Київстар у Маріуполі підключається протягом декількох днів. При цьому вам не доведеться платити за виклик майстра додому, купувати кабель, і оплачувати його монтаж. Все це в нашій компанії клієнтам надається безкоштовно. Підключити інтернет у Маріуполі ми можемо в таких районах: Жовтневий, Іллічівський, Орджонікідзевський, Приморський.

Детальніше про тарифні пакети

У нашій компанії для зручності користувачів було розроблено кілька тарифних пропозицій. Ними ми зуміємо задовольнити потреби кожного. Для стандартних вимог, які полягають в простому листуванні у мережі, скачуванні музики, фільмах, підійде пакет послуг зі швидкістю до 20 Мбіт/сек. За такий сервіс не доведеться дорого платити. Таким чином, у вас буде можливість не тільки добре проводити час в глобальній мережі, але і добре економити. Домашній інтернет в Маріуполі допоможе знизити Ваші витрати, тим самим зберігши бюджет. При цьому Ви отримаєте не лімітований трафік і можливість проводити дозвілля в інтернеті в будь-який час доби. Тим, кому необхідно в мережі не розважатися, а працювати, радимо тарифний план 50 Мбіт/сек. Для виконання складних завдань передбачений пакет зі швидкістю 100 Мбіт/сек. Домашній інтернет Київстар у Маріуполі може задовільнити всі Ваші бажання, якщо Ви зумієте правильно обрати тарифний план. Зробити це буде набагато простіше, проконсультувавшись у наших фахівців.

Додатковий сервіс

Всі наші клієнти, крім якісного доступу в глобальну мережу, отримують можливість звертатися до наших фахівців цілодобово. Скористатися службою підтримки просто. Необхідно залишити заявку, вказавши свій номер мобільного або домашнього телефону і дочекатися дзвінка. Ми цінуємо своїх клієнтів, тому надаємо їм всебічну допомогу і постійну підтримку.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення