Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Домашній інтернет Київстар: Київ

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
85
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Безлімітний інтернет Київстар у Києві!

Для більшості громадян нашої країни інтернет став усім. Без нього не проходить жоден день. Він використовується в спілкуванні, пошуку інформації та розвагах. Тут грають, вчаться, і навіть заробляють гроші. Доступ у всесвітню павутину повинен бути не тільки комфортним, але ще і вигідним. Таким його зможе зробити інтернет у Києві від Київстар.

Можливості домашнього інтернету

Отримати безперебійний якісний доступ у всесвітню павутину Вам допоможе наша компанія. Ми давно надаємо послуги, тому знаємо, що потрібно споживачам. Доступ в інтернет ще не був таким вигідним, як він став з нами. Таких доступних тарифів Ви більше ні у кого не зустрінете. За мінімальну швидкість 20 Мбіт/сек доведеться платити небагато. При цьому трафік буде безмежним, а підключення безкоштовним. Тим, кому необхідно підтримувати роботу декількох пристроїв в інтернеті, рекомендуємо обрати тарифні плани Безлім 50 і XL. Плата в них буде не набагато вище, ніж в першому варіанті, але можливостей вони надають більше. В обох варіантах трафік надається без будь-яких обмежень. Заплативши один раз в місяць за інтернет Київстар Київ, зможете користуватися ним цілодобово протягом оплаченого часу.

Ваші витрати

Скориставшись нашою послугою, Вам доведеться заплатити тільки абонплату, все інше надається безкоштовно. Нашим клієнтам не доводиться платити за: монтажні роботи, кабель і підключення. Після того як Ви подасте заявку, підключення відбувається протягом максимум 3-x діб. У нашій компанії працюють майстри своєї справи, тому, як правило, ви отримуєте інтернет в день, коли було оформлене замовлення, рідше на наступну добу. Ми намагаємося працювати оперативно, щоб всі наші замовники були задоволені. Недарма нас останнім часом стали називати інтернет-провайдером номер один.

Ще одні витрати, які Вас чекають при зверненні у компанію Київстар - придбання роутера за 1,00 гривню. За таку вартість, такий пристрій, зараз Ви навряд чи зможете купити на споживчому ринку. Ця невелика коробочка здатна забезпечити стабільну роботу в інтернеті для всіх гаджетів, які знаходяться в квартирі. При замовленні роутера Ви повинні внести його поточну вартість. При цьому Ви отримуєте щомісячну знижку в упродовж 20 місяців. В результаті пристрій, що забезпечує бездротовий інтернет, обходиться Вам усього в одну гривню.

Отримання доступу в інтернет від Київстар

Тим, хто не знає, який саме пакет обрати, рекомендуємо проконсультуватися у наших фахівців. Вони зможуть порадити, який саме тарифний план задовольнить ваші потреби. Всі пакети безлімітні, відрізняються вони тільки за швидкістю завантаження. Спочатку інтернет по оптоволокну проводиться в дім, а потім вже за допомогою кабелю розподіляється по квартирах.

Підключити інтернет у Києві можна в такі райони: Шевченківський, Солом'янський, Святошинський, Подільський, Печерський, Оболонський, Деснянський, Дарницький, Голосіївський. Для цього потрібно залишити заявку на сайті, заповнивши всі поля у формі і чекати дзвінка від представника нашої компанії. Максимум кілька діб і у Вас буде якісний інтернет. Вам тільки залишиться вчасно поповнювати рахунок.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення