Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Домашній інтернет Київстар: Одеса

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
85
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Домашній інтернет Київстар в Одесі!

Сьогодні практично неможливо знайти таку сферу діяльності людини, яка б не була пов'язана з роботою в інтернеті. Інтернет зараз використовується повсюдно. Складно знайти таку квартиру або будинок, де б не був проведений доступ в глобальну мережу. Користувачі постійно шукають варіанти, що дозволяють зробити перебування в інтернеті не тільки якісніше, але і дешевше. Ми готові запропонувати Вам саме такий інтернет в Одесі. Підключившись до нього, Вам ніколи не доведеться нервувати.

Детальніше про послугу

Всім новим абонентам, які захочуть скористатися нашим інтернетом, необхідно буде виконувати тільки одну умову - вчасно поповнювати свій особовий рахунок. На ньому до закінчення кожного місяця, тобто до тієї дати, коли був підключений інтернет Київстар в Одесі безпосередньо у вас в квартирі, повинна бути сума, рівна абонентській платі за місяць. Вона відповідає тій, що була вказана в тарифному плані. Тим, абонентам, які не встигли вчасно поповнити рахунок, доступ буде відключений на наступний день. Відновитися він тільки після того, як буде поповнений рахунок. Внести гроші на рахунок можна будь-яким зручним для Вас способом. Це можна зробити через касу в банку або спеціальні термінали для оплати, встановлені у великих торгових точках. Зняття абонентської плати за користування додатковими послугами відбувається одночасно зі списанням грошей за доступ в інтернет.

Наша пропозиція

Про компанію Київстар знає кожен громадянин нашої країни. Деякі з них вже встигли переконатися в нашій якісній роботі. Сьогодні ми пропонуємо Вам скористатися новим доступом в інтернет. Він цілком відповідає європейському рівню. Вашій увазі представляємо безлімітний широкосмуговий доступ на швидкості більше 100 Мбіт/с. Тим, кому не потрібні для роботи такі високі дані, ми готові підключити домашній інтернет в Одесі, який працює на швидкості 50 Мбіт/с. Навіть розрахованого на мінімальні характеристики тарифного плану буде вистачати на все, чим Ви звикли займатися в глобальній мережі. З таким доступом будуть без проблем запускатися і програватися різноманітні ролики, фільми, мультфільми. Мінімальна швидкість 20 Мбіт/с дозволить без проблем спілкуватися на улюблених сайтах, вести переписку на форумах, навчатися. Тим, кому необхідний інтернет в будь-якій точці квартири, радимо купувати пакет з доступом на швидкості 100 Мбіт/c і роутер. Цей невеликий компактний пристрій не займає багато місця на столі або на системному блоці. Завдяки ньому Ви зможете входити в інтернет з улюбленого гаджета. Безперебійно працюватиме будь-який сучасний пристрій, наприклад, ноутбук, смартфон, планшет. При підключенні їх до мережі перший раз, необхідно буде ввести пароль від Wi-fi.

Ті, кого з якихось причин не задовольнив обраний пакет послуг, можуть обміняти його на новий. За такі зміни не доведеться платити, якщо абонентська плата в обраному тарифному плані буде вище, ніж передбачалася спочатку. Зміна після подачі заявки відбудеться в наступному місяці. При виборі пакета, де абонплата менше, доведеться доплатити певну суму. Домашній інтернет Київстар в Одесі – зручна послуга, якою вигідно користуватися тривалий час. Вона має багато переваг, та у неї практично немає недоліків. При проведенні нашої мережі використовується новітня європейська технологія - Fiber To The Building. Завдяки ній оптоволокно буде в кожному будинку. Підключити інтернет в Одесі зараз можна тільки в багатоповерхових будинках. Але в недалекому майбутньому ми намагатимося зробити все для того, щоб приватний сектор теж отримав доступ в глобальну мережу.

Підключити інтернет Київстар в Одесі можливо в усіх районах міста: Суворовському, Приморському, Малиновському, Київському.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення