Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Домашній інтернет Київстар: Дніпро

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
80
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Підключити інтернет Київстар у Дніпропетровську!

В наш час, коли бурхливо розвиваються технології, досить складно обійтися без доступу у всесвітню павутину. Більшість громадян нашої країни вже відмовилося від телевізорів, бо всю необхідну інформацію можна дізнатися з інтернету. Навіщо дзвонити в інші міста і країни по звичайному або мобільному телефону, якщо є можливість це зробити абсолютно безкоштовно за допомогою комп'ютерних програм, що працюють через інтернет. Головне - знайти правильне підключення, за яке не доведеться платити дорого. Інтернет у Дніпропетровську ще не був таким доступним і економним, як він став з появою провайдера Київстар.

Що готова запропонувати компанія

Компанія Київстар вже давно працює на споживчому ринку нашої країни, тому знає, що необхідно клієнтам. Вона пропонувала і пропонує все найкраще для зв'язку і доступу в світ за допомогою домашнього інтернету. Наприклад, широкосмуговий безлімітний доступ у всесвітню павутину на швидкості до 100 Мбіт/с. Для тих, кому не потрібні такі показники, передбачені пакети на підключення, здатні надавати швидкість 20 і 50 Мбіт/с. Навіть мінімального за показниками варіанту вистачить на те, щоб ні в чому собі не відмовляти перебуваючи в Internete. Якщо Ви звикли весь свій вільний час проводити в соціальних мережах, або, листуючись та розмовляючи по скайпу з друзями, то такого варіанту підключення Вам цілком вистачить. Стабільну роботу і доступ до інтернету з декількох пристроїв здатний буде забезпечити пакет, де швидкість 100 мб. З ним у Вас буде інтернет в будь-якій точці квартири. При бажанні наші клієнти завжди можуть змінити обраний тарифний план на інший. Це можна зробити першого числа наступного місяця. Причому, плату за перехід на пакет, де абонплата вище тієї, що ви платили до цього, наша компанія не стягує. При виборі пакета з меншою абонплатою, необхідно буде заплатити не більше 30 гривень з ПДВ.

Що представляє собою підключення інтернету в Дніпропетровську

При підключенні послуги домашній Internet від Київстар користується технологією Fiber To The Building (FTTB). Якщо перевести на українську мову, то це означає оптика до будинку, що говорить про підключення кожного з будинків Дніпропетровська за допомогою оптоволоконного кабелю. Для розведення між квартирами використовується мідний кабель Ethernet. За рахунок такої схеми вдається забезпечувати стабільний доступ у всесвітню павутину на високих швидкостях. При цьому не потрібно використовувати модем або будь-яке інше додаткове обладнання. Ми гарантуємо, якщо ви оберете інтернет Київстар Дніпропетровськ, у вас ніколи не буде відсутнім доступ до мережі. Ви зможете насолоджуватися безперебійним доступом протягом оплаченого періоду. Для того щоб продовжити цей період, необхідно до кінця місяця на свій рахунок покласти гроші. Першого числа спишеться абонентська плата, і ви знову зможете користуватися домашнім інтернетом.

Які райони міста можуть розраховувати на такий інтернет

Київстар досить потужний провайдер, тому він може охопити всі райони міста. Якщо детальніше, то підключити інтернет у Дніпропетровську можна в таких районах: Самарський, Ленінський, Красногвардійський, Кіровський, Індустріальний, Жовтневий, Бабушкінський, Амур-Нижньодніпровський. Спочатку до оптоволокна наші фахівці підключають будинок, а потім вже проводиться розводка по всіх квартирах в ньому. Тільки так вдається домогтися фіксованого та безперебійного сигналу. Основна перевага нашого провайдера полягає в тому, що ми здатні надавати такий якісний доступ постійно. Звертайтеся до нас, і Ви в цьому переконаєтесь самі.

Підключити інтернет Київстар у Дніпропетровську Ви можете заповнивши форму або зателефонувавши по вказаним номерам.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення