Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Домашній інтернет Київстар: Хмельницький

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
80
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Інтернет від Київстар - більше, ніж просто доступ

Кращого способу цікаво скоротати час, ніж зайти в глобальну мережу, неможливо придумати. Здавалося б, тільки підключився, а вже минуло кілька годин. Але, щоб це було саме так, необхідно, звертатися до надійного провайдера. Наша компанія здатна забезпечувати безперебійний інтернет в Хмельницькому цілодобово. Стань нашим клієнтом і переконайся в цьому сам. Більш якісний доступ, на сьогодні, в Вашому місті ніхто не здатний забезпечити.

Оптика в кожен будинок

При підключенні своїх клієнтів до глобальної мережі наша компанія використовує технологію Fiber To The Building. З її допомогою нам вдається підключити інтернет у Хмельницькому всім бажаючим мешканцям багатоквартирних будинків. Скориставшись нашим сервісом, Вам не доведеться нервувати через дрібниці, а саме через те, що завис або почав гальмувати інтернет. Ми одні з небагатьох, хто здатний цілодобово якісно працювати. Причому надійність з'єднання не залежить від кількості користувачів у мережі. При монтажі ми використовуємо якісний оптоволоконний кабель, який дозволяє забезпечити інтернетом всі райони міста. Він прокладається до района, вулиці та будинка. Для розведення по квартирах використовується кабель Ethernet. Він нагадує собою точно такий же провід, який використовується для підключення телефону. Завдяки його надійній фіксації в спеціальному роз'ємі в системному блоці забезпечується безперебійне з'єднання з глобальною мережею. Інтернет Київстар у Хмельницькому – найякісніший доступ на даний момент.

Безперебійне підключення за вигідною ціною

Крім того, що наша компанія надає Вам сервіс на європейському рівні, ми беремо за це порівняно низьку плату. За пакет послуг, де швидкість більше 100 Мбіт/с, Вам доведеться заплатити менше 200 гривень. Такого з'єднання вистачить на виконання в мережі найскладніших завдань. Для рядових користувачів ми підготували тарифний план зі швидкістю з'єднання більше 20 Мбі /с. Його вистачить, як на перегляд фільмів у високій якості, так і на завантаження музичних файлів. Домашній інтернет у Хмельницькому – відмінна якість за розумною ціною.

Отримати доступ просто

Стати одним з наших клієнтів досить легко. Потрібно оформити в електронному вигляді заявку на нашому сайті. Але перед тим як подавати запит, необхідно перевірити технічну можливість підключення вашого будинку. Зробити це можна також зателефонувавши представникам нашої компанії. Вони Вам розкажуть про те, що являє собою домашній інтернет Київстар у Хмельницькому, нададуть повну фінансову і технічну інформацію. Доступ до глобальної мережі ще не був таким простим і якісним, тарифи - прозорими, а умови - вигідними, як їх зробили ми. Станьте нашим клієнтом, і Ви зможете користуватися всіма перевагами цілодобово.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення