Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Інтернет Київстар: Львів

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
75
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Домашній інтернет Київстар у Львові!

У наше століття бурхливого розвитку технологій інтернет використовується повсюдно. Багато людей вже перестали навіть дивитися телевізор, і весь вільний час намагаються проводити в мережі. На сайтах можна знайти багато корисної інформації, купити необхідні товари, пограти в улюблені ігри. Тим, хто звик спілкуватися багато по стаціонарному телефону з родичами з сусідніх країн варто підключити інтернет у Львові. Він дасть Вам можливість зробити таке спілкування практично безкоштовним. За наданий доступ Вам не доведеться платити занадто дорого.

Можливості компанії Київстар

При підключенні Вашої квартири до глобальної мережі ми використовуємо сучасну інноваційну технологію - Fiber To The Building (оптика в кожен будинок). Саме вона дає можливість надавати Вам доступ європейської якості за зниженою ціною. Спочатку ми підключаємо будинок до мережі, за допомогою оптоволокна, далі здійснюється розводка до кожної квартири, мешканці яких виявили бажання стати нашими клієнтами. Для поквартирного підключення використовується провід Ethernet. Завдяки йому забезпечується стабільне безперебійне підключення цілодобово. Наш інтернет здатний ефективно працювати на високих і низьких швидкостях. При цьому відпадає необхідність у застосуванні модему або будь-якого іншого додаткового обладнання. Ми можемо дати Вам гарантію, що інтернет Київстар у Львові ніколи не стане гальмувати і зависати. Вам не доведеться несподівано зіткнутися з тим, що з незрозумілих причин буде відсутній доступ в мережу. Статися це може тільки з однієї причини - на рахунку не виявиться грошей для сплати інтернету в останній день місяця.

Детальніше про сплату послуги

Вносити абонентську плату за користування нашими послугами необхідно щомісяця. Це можна зробити в будь-який зручний час. Слід враховувати те, що при відсутності грошей на особовому рахунку першого числа місяця інтернет відключається автоматично. Для відновлення доступу доведеться внести не тільки абонплату, а й суму за підключення. Доступ ви зможете отримати тільки на наступний день після того, як гроші спишуться з вашого рахунку. Домашнім інтернетом у Львові від Київстар користуватися зручно, але тільки якщо все робити вчасно.

Трохи про тарифи

Скориставшись нашим сайтом, Ви зможете ознайомитися з тарифами на підключення і вибрати той доступ, який вам необхідний. Якщо хочете, щоб інтернетом були задоволені всі члени вашої родини, тоді варто оформити заявку на високошвидкісний Безлім 100. Він працює на швидкості 100 Мбіт/с. З ним забезпечується якісна робота в мережі абсолютно всіх гаджетів, які знаходяться в квартирі. Якщо хочете, щоб домашній інтернет Київстар у Львові працював на смартфоні або ноутбуці, тоді варто придбати у нас за символічну вартість роутер. При його покупці Ви отримуєте можливість економити на абонентської щомісячної плати. Тарифні плани Безлім 20 і Безлім 50 забезпечують роботу в мережі на швидкості 20 Мбіт/с і 50 Мбіт/с відповідно. У будь-якому із запропонованих пакетів необмежений трафік, тому Ваше перебування в інтернеті не буде захмарюватися лімітами. Підключення до інтернету відбувається абсолютно безкоштовно. При зверненні до нас Вам не доведеться платити за виклик фахівця, прокладку кабелів і налаштування мережі.

Рекомендуємо підключити інтернет у Львові від нашої компанії, бо потужності завжди буде вистачати на те, щоб доступ був у всіх користувачів. Нас називають провайдером номер один, і ми виправдовуємо це звання на 100%.

Підключення можливо у всіх районах міста: Галицький, Шевченківський, Личаківський, Залізничний і Франківський.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення