Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

 • Мобільний зв'язок
 • Домашній інтернет
 • Телебачення

Домашній інтернет Київстар: Черкаси

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
60
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Інтернет Київстар у Черкасах!

Ніхто не буде сперечатися з тим, що інтернет для сучасної людини - практично все. Якщо раніше всі, приходячи додому, включали телевізор, щоб почути і побачити останні новини, то тепер, потрапляючи додому, багато хто йде до комп'ютера. Тільки з мережі можна дізнатися багато цікавого. Стільки інформації не покажуть по жодному телевізійному каналу. Крім пошуку даних в глобальній мережі можна: грати, вчитися, заробляти гроші. Щоб це все стало доступним в будь-який час доби потрібен якісний доступ в мережу. Інтернет в Черкасах від Київстар – найвигідніша пропозиція на поточний момент у Вашому місті.

Європейська якість в кожен будинок

Підключитися до мережі через Київстар досить легко. Зробіть це зараз і забудьте про проблеми із з'єднанням назавжди. Наш інтернет ніколи Вас не підведе. Таке з'єднання здатне безперебійно працювати незалежно від часу доби. Коли б вам ні знадобився інтернет Київстар у Черкасах, він буде бездоганним. Все, що необхідно від Вас, як наших клієнтів:

 • Обрати пакет послуг
 • Подати нам заявку

Тарифні плани

Наші пакети послуг найвигідніші на даний момент у Вашому місті. Для того щоб в цьому переконатися достатньо познайомитися з ними більш детально:

 • Безлім 100. У пакеті передбачена швидкість доступу понад 100 Мбіт/с. Трафік не обмежений.
 • Безлім 50. У цьому пакеті швидкість роботи в мережі буде 50 Мбіт/с
 • Безлім 20. Трафік підключення не лімітований, швидкість - 20 Мбіт/с.

  Незалежно від того, який Ви оберете тарифний план, ваше перебування в мережі не буде нічим обмежуватися. Домашній інтернет в Черкасах забезпечує найкомфортніший доступ в глобальну мережу. За будь-який з обраних тарифів Вам не доведеться платити занадто дорого, як ви робили до цього.

  Додаткові переваги

  Крім прийнятних розцінок на доступ до глобальної мережі, ми для Вас підготували ще один презент - можливість підключати до мережі всі гаджети, що є у вас вдома. Сервіс буде доступний для всіх клієнтів, які придбають у нас Wi-Fi маршрутизатор за символічну плату. Так доступ до мережі буде забезпечений усім, хто проживає в квартирі. Члени Вашої родини незалежно один від одного зможуть дивитися фільми, грати в різні ігри та вчитися. Домашній інтернет Київстар у Черкасах буде відмінно працювати навіть, якщо в мережі одночасно перебувають до 10 користувачів. Така кількість користувачів не вплине на швидкість з'єднання. На сьогодні до інтернету ми можемо підключити всі райони міста, а саме: Придніпровський, Соснівський.

  Наявність доступу до мережі у Вашому будинку повністю залежить тільки від Вас. Мало підключити інтернет в Черкасах, його ще потрібно своєчасно оплачувати. Для цього треба в кінці кожного місяця поповнювати свій особистий рахунок. Гроші з нього за користування послугою списуються щомісяця першого числа. Пам'ятайте про це, і у Вас завжди буде доступ до інтернету європейського рівня.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення