Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Домашній інтернет Київстар: Суми

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
75
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Домашній інтернет Київстар в Сумах!

Прожити сьогодні без інтернету майже неможливо. Завдяки йому функціонують багато сфер людської діяльності. З ним пов'язана, як робота, так і дозвілля. З появою глобальної мережі істотно спростилося життя в багатьох сферах. Якщо Вам не вдається ні дня прожити без доступу в мережу, і Вам набридло платити за сервіс скажені гроші, тоді інтернет в Сумах від Київстар – те, що допоможе виправити ситуацію. Ми надаємо якісне з'єднання цілодобово, коли б воно Вам не знадобилося, за прийнятну вартість.

Отримати вигідний доступ в мережу просто

Для того щоб стати щасливим володарем, вигідного у всіх відносинах, інтернету, зробити треба небагато. Від Вас вимагається залишити заявку на нашому сайті, або зателефонувати за номерами, вказаними на сторінці. Якщо Ви оберете перший спосіб, то через 10-15 хвилин з вами зв'яжеться менеджер нашої компанії для узгодження деталей. Як бачите, підключити інтернет в Сумах досить легко. З кожним, хто стає нашим клієнтом, ми вкадаємо публічну угода про надання послуг. Текст цього документа викладений у нас на сайті. Всі бажаючі можуть з ним ознайомитися до того, як стати клієнтами Київстар. У нашій компанії прозорі не тільки умови підключення, але і тарифи, тому з нами просто працювати. Приєднати до мережі ми можемо зараз Ковпаківський і Зарічний райони міста.

Детальніше про пакети послуг

інтернет Київстар в Сумах здатний задовольнити стандартні потреби будь-якого споживача в мережі. Його вистачить тим користувачам, які звикли тільки спілкуватися і грати в інтернеті. Для виконання складних завдань в глобальній мережі передбачені пакети, де швидкість підключення буде 50 - 100 Мбіт/сек. На додаток до будь-якого з обраних планів наші клієнти можуть придбати маршрутизатор. Він вам обійдеться дуже недорого. Вам тільки потрібно буде заплатити за домашній інтернет в Сумах наперед. Сплативши одноразово абонентську плату приблизно за 20 місяців користування мережею, Ви отримаєте натомість знижку на щомісячні внески, і можливість мати доступ в інтернет в будь-якій точці квартири. Завдяки невеликому пристрою, придбаному у нас, ви забезпечите інтернетом всіх членів своєї родини. Підключитися можна буде з планшетів, смартфонів, ноутбуків.

Ми впевнені, домашній інтернет від Київстар в Сумах стане для Вас у всіх відносинах вигідним сервісом.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення