Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Підключити інтернет Київстар: Херсон

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
80
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Підключення домашнього інтернету Київстар у Херсоні!

На жаль, на сьогодні мало хто з провайдерів може надавати якісний безперебійний інтернет у нашій країні. Користувачам через це доводиться сильно страждати. Багато хто стикався з такими ситуаціями - інтернет раптово зник серед дня або ночі. Звертаючись в нашу компанію, Ви отримаєте інтернет у Херсоні, який надається за новою технологією. Якість доступу не буде залежати від кількості користувачів, що знаходяться в мережі одночасно. Вам не доведеться переривати свою роботу або спілкування в мережі через те, що доступ раптово припинився.

Всього пара кроків і безперебійний інтернет у Вас в квартирі

Для того щоб у Вас вдома з'явився доступ до глобальної мережі від компанії Київстар, необхідно зробити небагато. Потрібно залишити у нас на сайті заявку,заявку, заповнивши всі поля, або зателефонувати за вказаними номерами. Представник нашої компанії зв'яжеться з вами протягом 10 хвилин, і запропонує обговорити всі нюанси, що стосуються Вашого підключення. Максимум кілька діб і у Вас вдома буде якісний безперебійний інтернет від Київстар у Херсоні. Ви зможете насолоджуватися доступом цілодобово. Навіть невеликої швидкості в тарифному плані вистачить на: спілкування, скачування музики, листування з друзями і родичами. Підключившись до нашого інтернету, Ви отримаєте можливість дивитися відеоролики, улюблені фільми та телепередачі. З нашим доступом у глобальну мережу Ви зможете сміливо не вмикати телевізор, так як останні новини можна швидко знаходити на сторінках в мережі.

Якість перевершує очікування

Домашній інтернет у Херсоні проводиться за новітньою європейською технологією. Спочатку оптоволоконний кабель прокладається до будинку, потім здійснюється його розгалуження на всі квартири, які бажають підключитися до мережі. Fiber To The Building - оптика в кожен будинок дозволяє домогтися високої якості підключення. Такий інтернет коштує недорого, але працює бездоганно. Ви в цьому переконаєтесь самі, коли випробуєте його в перший день. З нашим доступом у вас будуть швидко завантажуватися навіть складно оформлені сторінки. Ви зможете без зволікань грати в улюблені ігри. Вони будуть швидко скачуватись на ваш комп'ютер і відкриватися. Без проблем йтимуть онлайн консолі зі складною графікою і специфічними звуковими ефектами. Таким інтернетом будуть задоволені всі члени Вашої родини.

Переваги звернення до нас

Ті, хто тривалий час співпрацюють з компанією Київстар, знають, що ми звикли пропонувати своїм клієнтам все найкраще. Домашній інтернет Київстар у Херсоні не став винятком. Для його монтажу ми використовуємо тільки найякісніші матеріали виробництва європейських компаній. Крім доступу в глобальну мережу ми зможемо забезпечити Вам цілодобову підтримку. Для того щоб нею скористатися, потрібно зателефонувати за вказаним номером. У нас кваліфіковані співробітники, які зможуть дати відповіді на Всі ваші запитання негайно. Для забезпечення доступу в інтернет кільком членам сім'ї ми рекомендуємо Вам придбати за смішною ціною роутер. Підключити інтернет у Херсоні і купити цей невеликий пристрій можна одночасно. При його покупці Ви отримуєте знижку на щомісячні платежі, оплачуючи відразу кілька місяців користування інтернетом. Для того щоб абонентська плата не нараховувалася під час вашої відсутності, необхідно написати заяву. Максимальний період, на який відключається доступ - 30 днів. Після повернення в своє місто Ви зможете відновити його безкоштовно.

Безкоштовно підключити інтернет можна у всіх районах міста Херсон: Дніпровському, Комсомольському, Суворовському.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення