ru
en
Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 140 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Підключити інтернет Київстар: Обухів

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
95
грн
місяць
Трафік
 
безліміт
Підключити
Усе разом. Плюс
Ціна
280 140
грн
місяць

Інтернет

Швидкість
100
Мбіт
сек
Трафік
 
безліміт

Мобільній зв'язок

Дзвінки у мереі Київстар
 
безліміт
звінки на інші мережі
60

хвилин
Інтернет 3G
4

Гб
СМС
-
 
Соц. мережі безліміт
8
сервісів
 
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
180 90
грн
в місяц
Трафік
 
Безліміт
Підключити

Перевірити можливість підключення - Онлайн

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо

Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату

Детальніше

Послуга
Домашнє ТБ

Детальніше

Безкоштовне
пiдключення

Тех. підтримка
24/7

Оптика
в кожен дім

Стабільна швидкість
по тарифу

Особистий
менеджер

Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Інтернет-провайдер Київстар в Обухові!

Захотів подивитися кіно - інтернет, поспілкуватися з друзями - інтернет, розважитися - інтернет. З моменту його появи ми жодного дня не можемо провести без нього, саме тому при його зникненні відчуваємо дискомфорт. Для того щоб не виникало проблем з наданням доступу в глобальну мережу, необхідно обирати надійного провайдера. Якщо Ви шукаєте такого, то ми до Ваших послуг. Інтернет в Обухові від нашої компанії - те, що позбавить Вас від проблем з доступом до глобальної мережі.

Вигідніші тарифи складно знайти

Обираючи компанію, яка буде надавати послуги, хочеться знайти не тільки прийнятну вартість, але й нормальну якість. На жаль, зараз складно відшукати такого провайдера, щоб ці дві складові задовольнялися на всі 100%. Але завдяки нам у Вас в місті з'явився такий. Інтернет Київстар в Обухові –європейський якісний доступ за вигідною ціною. Тільки поглянувши на наші тарифи можна зрозуміти, що ми пропонуємо найкращі умови підключення. За мінімальну швидкість більше 20 Мбіт/с у пакеті Безлім 20 вам доведеться заплатити трохи більше половини 100 гривень. Передбачених в цьому тарифному плані параметрів вистачить на те, щоб задовольнити потреби рядового користувача. Маючи доступ в інтернет на такій швидкості можна без обмежень грати в різноманітні консолі, дивитися відеоролики, спілкуватися в соціальних мережах або через спеціальні програми. Для виконання більш серйозних завдань ми передбачили ще два пакети підключення: Безлім 100 і Безлім 50. У першому швидкість доступу буде не менше 100 Мбіт/с, у другому - понад 50 Мбіт/с. Ні в одному із зазначених тарифних планів немає обмежень по трафіку, тому ваше перебування в глобальній мережі нічим не буде захмарюватися. Постійний доступ в мережу забезпечує своєчасно внесена абонентська плата. Поповнити свій особистий рахунок Ви зможете, скориставшись спеціальними терміналами, електронними платіжними системами або через каси. Рекомендується вносити оплату за кілька днів до 1-ого числа. Тільки так гроші на рахунок будуть потрапляти вчасно і у Вас не виникне проблем. В іншому випадку домашній інтернет в Обухові відключається до внесення оплати.

Стати володарем якісного інтернету просто

Тим, хто хоче, щоб у них, нарешті з'явився безперебійний доступ в глобальну мережу, зробити доведеться всього кілька дій. Перше - зайти на наш сайт і перевірити чи можливо підключити інтернет в Обухові у Вашому будинку, а надалі, й провести його в квартиру. Для цього треба заповнити спеціальну форму на сторінці. В даний момент наша компанія здатна провести інтернет в усі райони Обухова. Після перевірки підключення необхідно обрати найбільш зручний для себе тарифний план і оформити заявку. Якщо запит надійшов від Вас в будній день, то чекайте приходу майстра на наступний, якщо у вихідні - то перший робочий день. Ми намагаємося працювати оперативно, щоб всі наші клієнти були задоволені, тому на те щоб у Вас з'явився доступ піде максимум кілька діб. У тому, що доступ від Київстар найкращий, Ви зможете переконатися самі з перших хвилин перебування в мережі. Для того щоб Ви могли входити в глобальну мережу з будь-якого гаджета ми надаємо вам розтер за символічну плату . Це невелике обладнання необхідно розташувати поруч з комп'ютером і підключити в системний блок. Налаштувати його, як і доступ в глобальну мережу, Вам зможуть майстри нашої компанії. Причому зроблять вони це абсолютно безкоштовно. Як бачите, домашній інтернет Київстар в Обухові вигідний в усіх відношеннях. Якщо хочете економити на доступі в мережу, то прийшов час стати нашим клієнтом.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення