По Питанням Підключення:
+38 063 73 09 777
0 800 300 460
?Безкоштовна тех.підтримка Київстар
Все Разом вигiднiше на 50%

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50%

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Умови підключення послуги Домашній інтернет Київстар

Всі нові абоненти, які підключають послугу фіксованого зв'язку «Домашній Інтернет», повинні виконати обов'язкову умову, щоб отримати можливість користуватися доступом в інтернет: поповнити рахунок на суму не менше абонентської плати відповідно до вибраного тарифного плану до кінця доби, протягом яких було здійснено підключення послуги «Домашній Інтернет». У разі коли зазначена поповнення рахунку не сталося, до кінця доби надання доступу в інтернет призупиняється на наступний день після дати підключення до моменту поповнення рахунку абонентом на необхідну суму.

Зняття абонентської плати та плати за додаткові підключення послуги здійснюється 1-го числа кожного місяця в повному обсязі (при наявності достатньої суми на особовому рахунку абонента).

Якщо станом на 1-е число на рахунку недостатньо коштів, надання послуги призупиняється. Щоб відновити доступ в інтернет, необхідно поповнити рахунок на ту суму, якої недостатньо на особовому рахунку для зняття абонентної плати та плати за додаткові послуги, якщо вони підключені по особовому рахунку абонента.

Незалежно від дня внесення коштів, при наявності достатньої суми на особовому рахунку абонента, зняття абонентської плати та плати за додаткові послуги відбувається в повному обсязі. При цьому надання послуги «Домашній Інтернет» і додаткових послуг триває до кінця поточного місяця.

Зміна тарифного плану здійснюється з 1-го числа наступного місяця. Плата за зміну тарифу при переході на тарифний план з аналогічною або більш високою абонентською платою не стягується. При переході на тариф з меншою абонентською платою вартість заміни складе 30 грн, з урахуванням ПДВ.

Всі тарифи наведені у гривнях з урахуванням ПДВ.

Компанія «Київстар» пропонує безлімітний широкосмуговий доступ в інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с.
Послуга надається з використанням технології FTTB (Fiber To The Building, «Оптика в будинок»), що має на увазі підключення кожного будинку за допомогою оптоволоконного кабелю. Між квартирами підключення розводиться за допомогою мідного кабелю Ethernet. Така схема дозволяє забезпечити стабільно високу швидкість інтернет-доступу і в той же час не вимагає використання модему або будь-якого іншого додаткового обладнання.

Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо

Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату

Детальніше

Послуга
Домашнє ТБ

Детальніше

Безкоштовне
пiдключення

Тех. підтримка
24/7

Оптика
в кожен дім

Стабільна швидкість
по тарифу

Особистий
менеджер

Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення