ru
en
Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 140 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Домашній інтернет Київстар: Нікополь

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
95
грн
місяць
Трафік
 
безліміт
Підключити
Усе разом. Плюс
Ціна
280 140
грн
місяць

Інтернет

Швидкість
100
Мбіт
сек
Трафік
 
безліміт

Мобільній зв'язок

Дзвінки у мереі Київстар
 
безліміт
звінки на інші мережі
60

хвилин
Інтернет 3G
4

Гб
СМС
-
 
Соц. мережі безліміт
8
сервісів
 
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
180 90
грн
в місяц
Трафік
 
Безліміт
Підключити

Перевірити можливість підключення - Онлайн

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо

Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату

Детальніше

Послуга
Домашнє ТБ

Детальніше

Безкоштовне
пiдключення

Тех. підтримка
24/7

Оптика
в кожен дім

Стабільна швидкість
по тарифу

Особистий
менеджер

Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Безлімітний інтернет у Нікополі!

З появою інтернету людство знайшло головне - свободу. Всього якихось 10-15 років тому ми могли тільки мріяти про те, щоб дивитися що хочемо, спілкуватися, коли нам це буде зручно. Раніше доводилося своє дозвілля коротати більш нудно, ніж це відбувається зараз. Кожен погодиться з тим, що доступ у всесвітню павутину зробив життя різноманітнішим й цікавішим. Якщо хочете мати якісний сервіс, тоді вам потрібен інтернет у Нікополі від Київстар.

Процес підключення

Стати клієнтом нашої компанії може кожен бажаючий. Для цього необхідно виконати всього кілька дій: ознайомитися з тарифними планами на сайті, подати нам заявку на підключення вас до глобальної мережі. Інтернет Київстар у Нікополі надається на підставі оферти. З цим публічним договором можна ознайомитися на сайті. Якщо Вам важко самостійно визначитися з пакетом підключення, який Вам найбільше підійде, то можете звернутися за консультацією до фахівців нашої компанії. Вони дадуть відповідь на всі Ваші питання та розкажуть в деталях, що представляє собою доступ до глобальної мережі. Якщо його описати в кількох словах, то це виглядає так: спочатку інтернет, за допомогою оптоволокна, проводиться до вашого будинку, а потім, за допомогою алюмінієвого кабелю, відбувається його розводка по квартирах. На даний момент підключитися до віртуальної мережі можуть практично всі багатоквартирні будинки, що знаходяться в наступних мікрорайонах міста: Трубник-2, Жуковського,Кристал та інші. Але все, ж перед тим, як подавати заявку, радимо перевірити на сайті через спеціальну форму, чи може бути підключений домашній інтернет у Нікополі до вашого будинку. Якщо так, то сміливо відправляйте запит і всього через декілька днів у з'явиться інтернет європейського рівня. На роботу в нашу компанію ви приймаємо тільки висококваліфікованих майстрів, тому у вас буде доступ максимум на наступний день після оформлення заявки.

Забезпечити себе інтернетом просто

Після того, як наші фахівці підключили Вам доступ, все, що буде вимагатися від вас - вчасно вносити гроші на свій особистий рахунок. Розмір абонплати вказано у вашому тарифному плані. Крім цього щомісячного платежу у вас більше не буде ніяких витрат. Вам не потрібно буде оплачувати роботи по підключенню, вартість кабелю і проведення його до квартири. Єдина умова - необхідна сума на рахунку повинна бути до першого числа кожного місяця. Якщо ви хочете, щоб домашній інтернет Київстар у Нікополі був в кожній точці вашого житла, тоді необхідно придбати у нас роутер. Він надається за символічну плату. За рахунок цієї невеликої коробочки в глобальну мережу ви зможете входити з будь-якого планшета або смартфона. Купуючи фірмове обладнання від нашої компанії, ви позбудетесь від проводів у всій квартирі..

Найвигідніші тарифи

У тому, що наша компанія надає найвигідніший доступ в глобальну мережу, на поточний момент, ви зможете переконатися самі, переглянувши наші тарифні плани. Навіть за підключення на швидкості більше 100 Мбіт/сек вам доведеться платити трохи більше 100 гривень. Для виконання стандартних завдань, спілкування і перегляду різних матеріалів, ігор, буде досить пакету Безлім 20, де надається швидкість більше 20 Мбіт/сек. Незалежно від того, який ви вирішите підключити інтернет в Нікополі від Київстар вам буде дано необмежений трафік і цілодобовий доступ. Завдяки нам Ви отримаєте повну свободу в мережі, необмежену лімітами і обсягами завантажень.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення