З питань підключення:
+38 063 73 09 777
0 800 300 460
?Безкоштовна тех.підтримка Київстар

Перевірити можливість підключення - Онлайн

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:

Більше про послугу «Домашній Інтернет»

Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Підключення домашнього інтернету

Інтернет – необхідність сучасної людини. Вибір провайдера – не найпростіше заняття. Важливо визначитися з тарифом, зрозуміти, чи підходить якість послуг та розцінки. А якщо ви не хочете ні про що переживати, то найкращий вибір – інтернет від «Київстар».

Як підключити інтернет від «Київстар»?

Підключити інтернет від «Київстар» дуже просто. Компанія постаралася зробити все так, щоб максимально полегшити клієнтам співробітництво, а також пропонувати високий рівень послуг. Для підключення інтернету потрібно зробити лише три кроки:

  • заповнити форму заявки на сайті;
  • отримати консультацію та вибрати тариф;
  • узгодити час приїзду фахівців для підключення.

Усього три простих кроки та швидкісний інтернет у вас вдома. Висока швидкість та вигідні за вартістю тарифи інтернету від «Київстар» допоможуть бути в курсі всіх подій.

Види тарифів та акції на підключення

Підключити тарифний план на інтернет з «Київстар» особливо вигідно за акцією. Вона допомагає добре заощадити кошти, отримуючи той самий, незмінно високий рівень послуг.

При виборі мобільного тарифу ТВОЙ Максимум одночасно з підключенням до «Домашнього Інтернету» можна отримати «ТВ Сімейний» за акційною ціною. При комплексному підключенні можна не лише заощадити, а й легше контролювати поповнення рахунку. Оплачувати за всі послуги можна, здійснюючи один платіж щомісяця шляхом поповнення лише мобільного номера. А можливість заробляти бонуси дозволяє заощадити ще більше, оплачуючи ними послуги.

Дополнительная акция от «Киевстар» – «Суперсила», позволяющая каждый месяц выбирать одну дополнительную услугу без оплаты. Ее можно менять ежемесячно или продлевать в автоматическом режиме на новый период. Доступны и другие акции, с которыми можно ознакомиться на сайте. Они часто меняются, что позволяет клиентам подбирать наиболее выгодные для них по всем критериям.

Швидкість та сервіс

«Київстар» – лідер зі швидкості інтернету, що надається. Ми гарантуємо високу швидкість інтернету за обраним тарифом. Наші клієнти не переймаються наявністю стабільного інтернету.

Наші клієнти можуть планувати будь-яку активність в Інтернеті та підключати з використанням технології Wi-Fi потрібну кількість обладнання.

При возникновении случаев сбоя в работе роутера или отсутствия связи достаточно сделать заявку. Наша служба сервиса в кратчайшие сроки проведет диагностику работы интернет-линии и удаленно устранит неполадки

Чому варто замовити інтернет саме від «Київстар»?

  • послуга Домашнє TV;
  • безкоштовне підключення;
  • технічна підтримка цілодобово;
  • оптика до кожного будинку;
  • фіксована швидкість безлімітного інтернету;
  • тиждень довіри;

Інтернет від «Київстар» – це ваша можливість отримувати високий рівень якості послуг, відмінну швидкість.