По Питанням Підключення:
+38 063 73 09 777
0 800 300 460
?Безкоштовна тех.підтримка Київстар
Все Разом вигiднiше на 50%

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50%

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення
Роутер + Київстар

WiFi-роутер від Київстар і знижка на абонплату

на сьогоднішній день практично в кожній другій родині в нашій країні є вдома не тільки комп'ютер, але і ноутбук, планшет. У будинку, де живуть підлітки обов'язково знайдеться парочка смартфонів і ігрових приставок. Найпростіший спосіб забезпечити їм всім безперебійний доступ в Глобальну Мережу – встановити маршрутизатор. Якщо раніше нам доводилося тільки мріяти про те, щоб в інтернет можна було входити з будь-якої точки квартири, то тепер це стало реальністю. Wi-Fi - доступний кожному. Все, що необхідно для забезпечення високошвидкісної передачі даних-придбати маршрутизатор від Київстар.

Фірмовий Wi-Fi роутер «Київстар» доступний користувачам послуги «Домашній Інтернет» при замовленні послуги «Wi-Fi Роутер+». При підключенні до послуги «Роутер+» слід сплатити 700 грн. Ці кошти будуть повернуті на ваш рахунок протягом 25 місяців шляхом надання знижки на абонентну плату!


Умови надання послуги «Роутер+»

Протягом 25 місяців після замовлення послуги «Роутер» ви будете отримувати знижку на абонентну плату за користування послугою «Домашній Інтернет» на наступних умовах:

  • Вартість послуги "Роутер+" становить 700грн.
  • Знижка 20 грн на щомісячну абонплату протягом 25 місяців.
  • Знижка на абонентську плату за користування послугою «Домашній Інтернет» надається раз в місяць при проведенні щомісячних розрахунків за особовим рахунком абонента.
  • Вперше знижка починає розраховуватись за Наступний після Підключення послуги «Роутер+» календарний місяць, а починає надаватися через повний календарний місяць після підключення.
  • Послугу "Роутер+" можна підключити на один Особистий рахунок не більше одного разу. Можливість Відключення послуги НЕ надається.
  • Для надання безперервної роботи послуги "Домашній Інтернет" технічне налаштування пристрою Роутер+ може відбуватися віддалено.

Вартість підключення послуги «Роутер» з урахуванням ціни роутера, становить 700,00 грн (з ПДВ).

Характеристики нашого обладнання

Для забезпечення Wi-Fi в будь-якій кімнаті – досить підключити до мережі модем, а потім з'єднати його з ПК. Наше обладнання має відмінну пропускну здатність, тому не обмежуватиме швидкість мережевого каналу. Остання строго відповідає тій, що вказана була у вашому тарифному плані. Радіус площі покриття буде точно таким же, як був вказаний в документах. Такі характеристики забезпечуються за рахунок оснащення нашого роутера двома антенами. Одна з них відповідає за прийом, інша-за передачу. Це дає можливість підтримувати високу швидкість. Для шифрування даних і обмеження доступу стороннім ми використовуємо самі передові методи. Завдяки декільком роз'ємам USB на маршрутизаторі у вас буде можливість підключити принтери, флешки і жорсткі накопичувачі інформації.

Купити наш роутер просто

Фірмове обладнання Wi-Fi від компанії Київстар придбати досить легко. За смішну ціну його зможуть купити клієнти, які обрали Домашній Інтернет, але тільки необхідно замовити послугу «Роутер+». Під час підключення цієї послуги потрібно буде сплатити певну суму. По закінченню часу ці гроші будуть частинами повертатися на клієнтський рахунок у вигляді знижки при оплаті абонентських внесків протягом 25 місяців користування інтернетом. Протягом зазначеного часу після подачі заявки на послугу «Роутер+» наші клієнти отримають можливість платити низьку абонплату або не вносити гроші на свій рахунок за користування інтернетом взагалі, якщо платіж буде менше наданої знижки.

Підключення

Для того щоб отримати якісний доступ в глобальну мережу і висококласне обладнання, необхідно виконати декілька простих кроків: залишити на нашому сайті заявку, проконсультуватися у фахівця, узгодити час і нюанси монтажу. Причому платити за це все вам не доведеться взагалі. Єдині витрати, які чекають & ndash; покупка модему і абонплата. Як бачите, користуватися нашим інтернетом досить просто.

Додатковий сервіс

Перед тим, як замовляти послуги необхідно перевірити, якщо у вашому домі можливість підключити інтернет від Київстар. Для цього необхідно вказати ваше місто, вулицю, номер будинку. Якщо у вас виникнуть якісь питання, то ви в будь-який час можете отримати допомогу від нашого фахівця. Скористатися нею просто - треба залишити свій контактний номер і дочекатися дзвінка від представника компанії. З нами вам стане простіше працювати і розважатися в мережі.