З питань підключення:
+38 063 73 09 777
0 800 300 460
?Безкоштовна тех.підтримка Київстар
Вигідно все разом
Мобільний зв'язок, Домашній Інтернет і Київстар ТБ в одному пакеті
Тариф Вигідно все разом Київстар
Роутер + Київстар

WiFi-роутер від Київстар

на сьогоднішній день практично в кожній другій родині в нашій країні є вдома не тільки комп'ютер, але і ноутбук, планшет. У будинку, де живуть підлітки обов'язково знайдеться парочка смартфонів і ігрових приставок. Найпростіший спосіб забезпечити їм всім безперебійний доступ в Глобальну Мережу – встановити маршрутизатор. Якщо раніше нам доводилося тільки мріяти про те, щоб в інтернет можна було входити з будь-якої точки квартири, то тепер це стало реальністю. Wi-Fi - доступний кожному. Все, що необхідно для забезпечення високошвидкісної передачі даних-придбати маршрутизатор від Київстар.

Фірмовий Wi-Fi роутер «Київстар» доступний користувачам послуги «Домашній Інтернет» при замовленні послуги «Wi-Fi Роутер+». 


Умови надання послуги «Роутер+»

Протягом 25 місяців після замовлення послуги «Роутер» ви будете отримувати знижку на абонентну плату за користування послугою «Домашній Інтернет» на наступних умовах:

  • Вартість послуги "Роутер+" становить 700грн.
  • Знижка 20 грн на щомісячну абонплату протягом 25 місяців.
  • Знижка на абонентську плату за користування послугою «Домашній Інтернет» надається раз в місяць при проведенні щомісячних розрахунків за особовим рахунком абонента.
  • Вперше знижка починає розраховуватись за Наступний після Підключення послуги «Роутер+» календарний місяць, а починає надаватися через повний календарний місяць після підключення.
  • Послугу "Роутер+" можна підключити на один Особистий рахунок не більше одного разу. Можливість Відключення послуги НЕ надається.
  • Для надання безперервної роботи послуги "Домашній Інтернет" технічне налаштування пристрою Роутер+ може відбуватися віддалено.

Вартість підключення послуги «Роутер» з урахуванням ціни роутера, становить 700,00 грн (з ПДВ).

Характеристики нашого обладнання

Для забезпечення Wi-Fi в будь-якій кімнаті – досить підключити до мережі модем, а потім з'єднати його з ПК. Наше обладнання має відмінну пропускну здатність, тому не обмежуватиме швидкість мережевого каналу. Остання строго відповідає тій, що вказана була у вашому тарифному плані. Радіус площі покриття буде точно таким же, як був вказаний в документах. Такі характеристики забезпечуються за рахунок оснащення нашого роутера двома антенами. Одна з них відповідає за прийом, інша-за передачу. Це дає можливість підтримувати високу швидкість. Для шифрування даних і обмеження доступу стороннім ми використовуємо самі передові методи. Завдяки декільком роз'ємам USB на маршрутизаторі у вас буде можливість підключити принтери, флешки і жорсткі накопичувачі інформації.

Купити наш роутер просто (тимчасово призупинено) 

Фірмове обладнання Wi-Fi від компанії Київстар придбати досить легко. За смішну ціну його зможуть купити клієнти, які обрали Домашній Інтернет, але тільки необхідно замовити послугу «Роутер+». Під час підключення цієї послуги потрібно буде сплатити певну суму. По закінченню часу ці гроші будуть частинами повертатися на клієнтський рахунок у вигляді знижки при оплаті абонентських внесків протягом користування інтернетом. Протягом зазначеного часу після подачі заявки на послугу «Роутер+» наші клієнти отримають можливість платити абонплату або не вносити гроші на свій рахунок за користування інтернетом.

Підключення

Для того щоб отримати якісний доступ в глобальну мережу і висококласне обладнання, необхідно виконати декілька простих кроків: залишити на нашому сайті заявку, проконсультуватися у фахівця, узгодити час і нюанси монтажу. Причому платити за це все вам не доведеться взагалі. Єдині витрати, які чекають & ndash; покупка модему і абонплата. Як бачите, користуватися нашим інтернетом досить просто.

Додатковий сервіс

Перед тим, як замовляти послуги необхідно перевірити, якщо у вашому домі можливість підключити інтернет від Київстар. Для цього необхідно вказати ваше місто, вулицю, номер будинку. Якщо у вас виникнуть якісь питання, то ви в будь-який час можете отримати допомогу від нашого фахівця. Скористатися нею просто - треба залишити свій контактний номер і дочекатися дзвінка від представника компанії. З нами вам стане простіше працювати і розважатися в мережі.