З питань підключення:
+38 063 73 09 777
0 800 300 460
?Безкоштовна тех.підтримка Київстар
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 150 грн на міс

 • Мобільний зв'язок
 • Домашній інтернет
 • Телебачення

Відповіді на запитання

Як підключити послугу «Домашній Інтернет» Київстар?

Щоб користуватися послугою «Домашній Інтернет» Київстар, замовте підключення зручним для вас способом:

Яка вартість підключення послуги «Домашній Інтернет» Київстар?

Послуга «Домашній Інтернет» підключається безкоштовно.

Чим послуга «Домашній Інтернет» краще пропозиції інших провайдерів?

 • Якісне з'єднання і стабільний сигнал, а також однакова швидкість на передачу або пересилання даних (upload і download).
 • Wi-Fi-роутер за одну грн. Детальніше
 • Додаткові послуги, які дозволяють налаштувати доступ до мережі відповідно до ваших потреб.
 • Підтримка фахівців Інформаційно-довідкового центру 24/7.

Чи можу я підключити послугу «Домашній Інтернет» в приватному секторі?

На жаль, поки послуга надається тільки в багатоповерхових будинках.

Де саме надається послуга «Домашній Інтернет», в яких містах?

Станом на 01.07.15 ми надаємо послугу «Домашній Інтернет» більше, ніж в 110 містах України. Перевірити можливість надання послуги на Вашу адресу можливо тут.

Я орендую квартиру, чи можу я підключити послугу «Домашній Інтернет»?

Послуга «Домашній Інтернет» може надаватися за будь-якою адресою, де є технічна можливість підключення. Вам потрібно лише узгодити це з власником квартири.

Чи можу я оформити підключення послуги «Домашній Інтернет» на організацію?

Послуга «Домашній Інтернет» надається абонентам-фізичним особам. Для суб'єктів малого та середнього підприємництва, включаючи приватних підприємців, ми підготували спеціальну тарифну пропозицію.

Чи можу я провести в квартиру два кабелі послуги «Домашній Інтернет»?

У квартиру, як правило, зводиться один кабель і здійснюється одне підключення, але якщо вам потрібно завести кілька кабелів, наприклад для комунальної квартири, це можливо. Просто зверніться в центр обслуговування абонентів.

Щоб доступ в інтернет мали кілька членів сім'ї одночасно, рекомендуємо скористатися послугою Wi-Fi роутер.

Як перевірити рахунок і кількість бонусів?

в системі «Мій Київстар» для всіх користувачів Домашнього Інтернету.

через USSD-запит * 460 # з мобільного, номер якого зареєстрований в системі «Мій Київстар» (тільки для абонентів мобільного зв'язку Київстар).

Як я можу оплатити послугу?

Оплачувати послугу «Домашній інтернет» можливо:

 • за допомогою платіжної картки Visa або MasterCard;
 • на сайті Київстар;
 • через платіжні системи ПриватБанк, EasyPay, Portmone;
 • в системі «Мій Київстар»;
 • через термінал поповнення рахунку.

Якщо я збираюся у відпустку / відрядження і буду довгий час відсутні, чи повинен я оплачувати послугу?

Поки послуга активна, за неї стягується абонентська плата. Але ви можете призупинити надання послуги, і абонентська плата не буде нараховуватися в період вашої відсутності. Для цього вам достатньо подати заявку через систему «Мій Київстар». Максимальний термін, на який можна призупинити надання послуги - 30 діб.

Які умови мого договору з компанією «Київстар» і де я можу з ними ознайомитися?

Київстар надає послуги своїм абонентів на основі документа «Загальні положення та умови телекомунікаційних послуг ПрАТ «Київстар».

Як переоформити діючий договір на іншу людину?

Ви можете змінити дані користувача особового рахунку в системі «Мій Київстар» та за домовленістю з новим користувачем передати йому пароль і логін для доступу в систему. В цьому випадку історія користування послугою, баланс на рахунку і замовлені додаткові послуги будуть збережені.

Також ви можете розірвати договір в будь-якому центрі обслуговування абонентів, а потім заново підключити послугу на потрібну особу.

Чи можна анулювати договір і що для цього необхідно?

Так, просто зверніться в центр обслуговування абонентів. При собі необхідно мати паспорт та ІПН особи, на яке оформлена послуга в системі «Мій Київстар», а також не мати заборгованості на особовому рахунку.

Що таке послуга «Wi-Fi-роутер»?

Wi-Fi-роутер - послуга компанії «Київстар», яка дозволяє встановити бездротове з'єднання з мережею інтернет в вашому домі за допомогою спеціального пристрою - роутера (маршрутизатора). Детальніше.

Як налаштувати Wi-Fi-роутер?

Налаштувати роутер допоможе спеціальна «Програма-помічник по налаштуванню роутера». Її можна безкоштовно завантажити за посиланням. Якщо у вас виникають труднощі з налаштуванням, замовте допомогу нашого фахівця, скориставшись послугою «Майстер».

Чи можу я обмежити доступ до Wi-Fi-мережі іншим користувачам?

Так. Щоб захистити вашу мережу від сторонніх користувачів, радимо встановити пароль в налаштуваннях безпеки роутера. Якщо у вас виникають труднощі з налаштуванням, замовте допомогу нашого фахівця, скориставшись послугою «Майстер».

Як протестувати швидкість інтернету?

Зверніть увагу, що результати тестування швидкості залежать не тільки від характеристик вашої мережі, але і від швидкості роботи сервісу по тестуванню.

Щоб перевірити швидкість, перейдіть за посиланням або зверніться до Інформаційно-довідкового центру за телефоном 0 800 300 460.

Який у мене поріг відключення послуги?

Якщо першого числа місяця на вашому рахунку залишок коштів виявляється менше суми абонентської плати плюс вартість усіх додаткових послуг по особовому рахунку, дія послуги «Домашній Інтернет» призупиняється. Наприклад, якщо абонплата за вашим тарифним планом становить 200 грн, а вартість додаткових послуг - 25 грн, то 1-го числа кожного місяця на вашому рахунку повинно бути не менше 200 грн. Якщо сума виявляється меншою, послуга відключається, залишок коштів з рахунку не знімається. Щоб відновити надання послуги «Домашній Інтернет» в такому разі, поповніть рахунок на суму не менше щомісячної абонентської плати та суми плати за додаткові послуги, якщо вони підключені по вашому рахунку.

Чи надається послуга статичної IP-адреси?

Послуга надається. Вартість послуги 10 грн на місяць.

Чи надається послуга IP-TV?

Так, зараз доступна послуга Домашнє Телебачення від Київстар - дізнатися докладніше.