ru
en
Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 140 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Домашній інтернет Київстар: Біла Церква

Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
95
грн
місяць
Трафік
 
безліміт
Підключити
Усе разом. Плюс
Ціна
280 140
грн
місяць

Інтернет

Швидкість
100
Мбіт
сек
Трафік
 
безліміт

Мобільній зв'язок

Дзвінки у мереі Київстар
 
безліміт
звінки на інші мережі
60

хвилин
Інтернет 3G
4

Гб
СМС
-
 
Соц. мережі безліміт
8
сервісів
 
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
180 90
грн
в місяц
Трафік
 
Безліміт
Підключити

Перевірити можливість підключення - Онлайн

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо

Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату

Детальніше

Послуга
Домашнє ТБ

Детальніше

Безкоштовне
пiдключення

Тех. підтримка
24/7

Оптика
в кожен дім

Стабільна швидкість
по тарифу

Особистий
менеджер

Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Домашній інтернет Київстар у Білій Церкві!

Незважаючи на те, що в наш час досить багато компаній, що надають послуги, все одно знаходяться монополісти. Через такі фірми страждають прості обивателі, так як їх власники встановлюють, які хочуть ціни, обмежують сервіс. Особливо неприємно, якщо такі компанії взяли на себе зобов'язання надавати доступ в глобальну мережу. Наша компанія готова виправити подібну ситуацію в кожному місті. Інтернет у Білій Церкві від Київстар те, що вирішить багато Ваших проблем. Завдяки нам Ви зможете в мережі не тільки відмінно розважатися, а й працювати.

Найкращі наші умови для Вас

Практично в кожному третьому місті нашої країни людям доводиться платити дорого за доступ в інтернет, але отримувати його низької якості. Ті, хто звертаються до нас ніколи не стикаються з аналогічними проблемами. Доступ до глобальної мережі залежить тільки від них самих. Його забезпечує тільки своєчасна оплата. Кожному, хто захоче підключити інтернет Київстар у Білій Церкві, відкривається особистий рахунок. Саме на нього необхідно один раз на місяць вносити гроші. Зробити це можна через спеціальні бокси для оплати, через касу банку або скориставшись електронними платіжними системами. Простіший доступ в інтернет складно придумати. Навіть, якщо Ви не встигнете заплатити вчасно, і вам відключать інтернет, його буде легко відновити. Досить поповнити рахунок на суму, рівну абонентській платі. Платежі за доступ в глобальну мережу списуються першого числа кожного місяця. Для того щоб мати безперебійний інтернет необхідно поповнювати рахунок за декылька днів до цієї дати.

Ми готові запропонувати

Знати, що необхідно клієнтам і намагатися максимально відповідати їх вимогам - два різних поняття. У нашій компанії докладають максимум зусиль, щоб відповідати цим двом умовам. Ми постійно моніторимо споживчий ринок, тому розуміємо чого не вистачає жителям Вашого міста. Звичайно ж, це доступний за ціною і якістю домашній інтернет у Білій Церкві. Розмова йде про широкополосний безлімітний доступ в глобальну мережу на швидкості від 20 до 100 Мбіт/с. Завдяки такій різноманітності тарифних планів, як Вам пропонує наша компанія, кожен зможе обрати максимально зручний для себе пакет. Для простого спілкування в мережі і перегляду відеороликів вистачить швидкості 20 Мбіт/с, підвищені вимоги здатний задовольнити тарифний план зі швидкістю 50 або 100 Мбіт/с. Незважаючи на те, якому тарифу Ви віддасте перевагу у Вас буде цілодобовий, безперебійний доступ в мережу. Якщо хочете в домашній інтернет Київстар в Білій Церкві заходити з будь-якого гаджета, то необхідно придбати в нашій компанії роутер. Це невеликий пристрій коштує досить недорого, але надає необмежені можливості. Ті, кому не буде вистачати в обраному тарифному плані швидкості, завжди його зможуть замінити на інший. Нові умови вступлять в силу з наступного місяця за умови, що буде внесена оплата.

Трохи про саме підключення

Відмінна якість безпосередньо залежить від використаних при підключенні матеріалів. Фахівці компанії Київстар застосують при проведенні інтернету високотехнологічне оптоволокно. Тільки за рахунок нього вдається домогтися європейської якості і безперебійного доступу. Бездоганну роботу мережі забезпечує використовувана в компанії технологія Fiber To The Building. Підключити інтернет в Білій Церкві з її допомогою можна в кожну квартиру в багатоповерхових будинках. На поточний момент інтернет у Вашому місті ми можемо провести в такі райони: Залізничного селища, Центр, Вокзальна, Роток, масиви Леваневського, Таращанський, Піщаний, Заріччя, ДНС, Павличенко (Штабний), мікрорайон Піонерська, Гайок (колишнє військове містечко). Скористайтесь нашими пропозиціями, і Ви зможете в кілька разів менше платити за мережу, а проводити в ній часу набагато більше.

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення