ru
en
Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
+38 067 19 09 777
+38 066 23 09 777
+38 063 02 83 796
0 800 300 460 (безкоштовна гаряча лінія тех.підтримки Київстар)
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 140 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення
Роутер
Роутер Київстар

WiFi-роутер від Київстар і знижка на абонплату

На сьогоднішній день практично в кожній другій родині в нашій країні є не тільки комп'ютер, але і ноутбук, планшет. У будинку, де живуть підлітки обов'язково знайдеться декілька смартфонів та гральних приставок. Найпростіший спосіб забезпечити їм усім безперебійний доступ в глобальну мережу - встановити маршрутизатор. Якщо раніше нам доводилося тільки мріяти про те, щоб в інтернет можна було входити з будь-якої точки квартири, то тепер це стало реальністю. Wi-Fi - доступний кожному. Все, що необхідно для забезпечення високошвидкісної передачі даних - придбати маршрутизатор від Київстар. Наш роутер забезпечить вам надійну роботу в глобальній мережі на всіх гаджетах в квартирі.

Фірмовий Wi-Fi роутер «Київстар» доступний користувачам послуги «Домашній Інтернет» всього за одну гривню (включаючи ПДВ) тільки при замовленні послуги «Wi-Fi роутер». При підключенні до послуги «Роутер» слід сплатити 400 300 грн. Ці кошти будуть повернуті на ваш рахунок протягом 15 місяців шляхом надання знижки на абонентну плату!


Умови надання послуги «Роутер»

Діє акція «Знижка 100 грн».

Протягом 15 місяців після замовлення послуги «Роутер» ви будете отримувати знижку на абонентну плату за користування послугою «Домашній Інтернет» на наступних умовах:

  • розмір щомісячної абонентної плати становить 20 грн або менше (з ПДВ) - абонентна плата не стягується;
  • розмір щомісячної абонентної плати становить більш ніж 20 грн (з ПДВ) - розмір знижки за умовами послуги «Роутер» становить 20 грн.
<pВартість підключення послуги «Роутер» з урахуванням ціни роутера становить 400 300,00 грн (з ПДВ).

Характеристики нашого обладнання

Для забезпечення Wi-Fi в будь-якій кімнаті - досить підключити до мережі модем, а потім з'єднати його з ПК. Наше обладнання має відмінну пропускну спроможність, тому не буде обмежувати швидкість мережевого каналу. Остання строго відповідає тій, що вказана була в вашому тарифному плані. Радіус площі покриття буде точно таким же, як було вказано в документах. Такі характеристики забезпечуються за рахунок оснащення нашого роутера двома антенами. Одна з них відповідає за прийом, інша - за передачу. Це дає можливість підтримувати високу швидкість. Для шифрування даних і обмеження доступу сторонніх ми використовуємо найпередовіші методи. Завдяки тому, що маршрутизатор має кілька USB роз'ємів, у вас буде можливість підключити принтери, флешки і жорсткі накопичувачі інформації.

Замовити наш роутер просто

Фірмове обладнання Wi-Fi від компанії Київстар придбати досить легко. За смішну ціну його зможуть купити клієнти, які обрали Домашній Інтернет, але тільки необхідно замовити послугу «Wi-Fi роутер». Під час підключення цієї послуги потрібно буде сплатити певну суму. По закінченню часу ці гроші будуть частинами повертатися на клієнтський рахунок у вигляді знижки при оплаті абонентських внесків протягом 20 місяців користування інтернетом. Протягом зазначеного часу після подачі заявки на послугу «Роутер» наші клієнти отримають можливість платити низьку абонплату чи не вносити гроші на свій рахунок за користування інтернетом взагалі, якщо платіж буде менше наданої знижки.

Підключення

Для того щоб отримати якісний доступ в глобальну мережу і висококласне обладнання, необхідно виконати кілька простих кроків: залишити на нашому сайті заявку, проконсультуватися у фахівця, узгодити час і нюанси монтажу. Причому платити за це все вам не доведеться взагалі. Єдині витрати, які чекають - покупка модему і абонплата. Як бачите, користуватися нашим інтернетом досить просто.

Додатковий сервіс

Перед тим, як замовляти послуги необхідно перевірити, чи є у вашому будинку можливість підключити інтернет від Київстар. Для цього необхідно вказати ваше місто, вулицю, номер будинку. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, то ви в будь-який час можете отримати допомогу від нашого фахівця. Скористатися нею просто - треба залишити своєї контактний номер і дочекатися дзвінка від представника компанії. З нами вам стане простіше працювати і розважатися в мережі.

Перевірити можливість підключення - Онлайн

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо

Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату

Детальніше

Послуга
Домашнє ТБ

Детальніше

Безкоштовне
пiдключення

Тех. підтримка
24/7

Оптика
в кожен дім

Стабільна швидкість
по тарифу

Особистий
менеджер

Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення
З Питань Підключення
+38 067 19 09 777
+38 066 23 09 777
+38 063 02 83 796
пн-нд: з 8-00 до 22-00

0 800 300 460 (безкоштовна гаряча лінія тех.підтримки Київстар)
Заявка на Підключення