Підключення 0 грн.
усього за 30 хв
З Питань Підключення
Разом вигiднiше

Обирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв'язок, інтернет і телебачення – економте до 50% щомісяця від 115 грн на міс

  • Мобільний зв'язок
  • Домашній інтернет
  • Телебачення

Підключити інтернет Київстар:

Оберіть Ваше місто
Безлім 20
20
Мбіт/сек
Ціна
95
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Все разом. Плюс
Ціна
230 115
грн
на міcяць
Дзвінки в мережі Київстар
 
безмежний
Дзвінки на інші мережі
50

хвилин
Інтернет 3G
3000

Мбіт
Соцмережі без обмежень
8
сервісів
Швидкість
100
Мбіт
сек
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 50
50
Мбіт/сек
Ціна
110
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити
Безлім 100
100
Мбіт/сек
Ціна
155
грн
на міcяць
Трафік
 
безмежний
Підключити

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:
Місто: (українською мовою)
Вулиця: (українською мовою)
Будинок:
Консультація менеджера. Залиште Ваш номер і ми Вам зателефонуємо
Wi-Fi роутер від Київстар
та знижка на абонплату
Детальніше
Послуга
Домашнє ТБ
Детальніше
Безкоштовне
пiдключення
Тех. підтримка
24/7
Оптика
в кожен дім
Стабільна швидкість
по тарифу
Особистий
менеджер
Підключення в 3 простих кроки
Отримайте безкоштовну консультацію
Узгодьте деталі і час підключення

Домашній інтернет Київстар - тарифи, підключення

У нашій країні зараз складно знайти квартиру, де б не був проведений інтернет. Але не у всіх він прокладений розумно, тобто деякі за нього платять занадто дорого. Найекономніший варіант, який зараз можна знайти - домашній інтернет Київстар. Таке підключення має багато безаперечних переваг.

Недорогий інтернет не мрія, а реальність

Тим, кому необхідний недорогий і високошвидкісний доступ в інтернет кращого варіанту, ніж пропонує провайдер Київстар складно буде знайти. Цей інтернет здатний задовольнити всі, висунуті користувачами, вимоги. Підключившись до нього, ви зможете комфортно спілкуватися в соціальних мережах, завантажувати музику, вести листування по електронній пошті, здійснювати і оплачувати покупки. З таким інтернетом вам не доведеться нервувати через те, що він «гальмує», тому що цього ніколи не буде. Його мінімальна швидкість роботи - 50 Мбіт/с. Цього якраз вистачить на все те, що ви звикли постійно робити в інтернеті. У вас буде можливість без проблем дивитися улюблені фільми, програми в хорошій якості, слухати музику. Наш провайдер здатний запропонувати вам безліч різноманітних вигідних тарифів. Який би ви не обрали, вас чекає море можливостей.

На нашому сайті у Вас є можливість познайомитися з тарифними планами і обрати той пакет, який максимально буде задовольняти Ваші потреби, починаючи простим комфортним перебуванням у всесвітній павутині і закінчуючи високошвидкісним доступом, що дозволяє одночасно забезпечувати роботу декількох пристроїв, так щоб були задоволені всі члени сім'ї.

Підключити інтернет можливо, обравши такі пакети:

  • Безлім 50. Швидкість підключення 50 Мбіт/с. Трафік аналогічний, як і в першому варіанті.
  • Безлім 100. Швидкість доступу 100 Мбіт/с.

Який би ви не обрали тариф, їх потужності вистачить на те, щоб інтернетом могли користуватися всі бажаючі мешканці багатоквартирних будинків. Причому будь-який вид буде працювати безперебійно. Недарма Київстар називають провайдером номер 1.

Підключитися до інтернету Київстар - просто

Підключитися до домашнього інтернету можна абсолютно безкоштовно і швидко, скориставшись нашим представництвом у всесвітній павутині. Все, що потрібно від нових користувачів: заповнити всі графи в простій заявці, почекати поки з вами зв'яжеться оператор компанії. Дзвінка від нашого представника вам не доведеться чекати більше 15 хвилин. Наданням послуг у нас займаються тільки професіонали, тому ви зможете отримати відповіді на ваші запитання. Саме підключення до мережі відбувається протягом однієї доби з того моменту, як була оформлена заявка. На монтаж оптоволокна йде приблизно півгодини. Всім, підключеним до мережі абонентам, необхідно виконати одну умову - поповнити свій рахунок на суму, яка вказана в тарифі, як абонентська плата. Це необхідно зробити протягом першої доби, тільки тоді на наступний день з'явиться інтернет.

Підключайте безлімітний інтернет європейської якості вже зараз!

З Питань Підключення
пн-нд: з 8-00 до 21-00
Заявка на Підключення